OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Mitsubishi L200 oraz Pajero Sport 4×4 nagrodzone konkursie serwisu OzRoamer

Nowe Mitsubishi L200 oraz SUV Pajero Sport 4×4 zdobywają czołowe lokaty w konkursie serwisu OzRoamer dla pojazdu roku 2015 z napędem 4WD oraz SUV-a z napędem AWD.

Piąta generacja Mitsubishi L200 po raz drugi triumfuje w kategorii na najlepszy pojazd użytkowy z podwójną kabiną (Dual Cab Ute) a Mitsubishi Pajero Sport Exceed zdobywa tytuł najlepszego modelu z napędem 4WD do 60 tys. dolarów. Rob Fraser, redaktor naczelny serwisu OzRoamer, podkreśla, że oba modele wyjątkowo dobitnie zapracowały na zwycięstwo w swoich kategoriach, bowiem wyróżniają się znakomitymi właściwościami jezdnymi na asfalcie i w terenie. „Mitsubishi L200 to niezwykle wartościowy produkt, który od zawsze gwarantował znakomite właściwości jezdne w terenie, ponadprzeciętną trwałość, wytrzymałość oraz niezawodność. Mitsubishi Pajero Sport Exceed natomiast oferuje bogate wyposażenie i wysoki poziom bezpieczeństwa, stanowiąc idealny wybór dla entuzjastów napędu 4WD oraz rodzin lubiących aktywnie spędzać wolny czas.”

Tony Principe, dyrektor wykonawczy ds. marketingu, Mitsubishi Motors Australia, zauważa, iż nagrody te stanowią dowód uznania dla znakomitej precyzji prowadzenia, sprawności w terenie oraz wartości jaką stanowią oba model na tle konkurencji. „Bardzo cieszy nas fakt, że L200 po raz drugi zdobywa tytuł najlepszego pojazdu użytkowego z podwójną kabiną. Najnowsze L200, które zadebiutowało w zeszłym roku, to zdecydowanie najdoskonalsza generacja w historii modelu. W jeszcze większym stopniu udoskonalono tu precyzję prowadzenia, dzięki czemu samochód daje poczucie jazdy modelem osobowym, ale zachowuje wszelkie zalety, które jego poprzednikom pozwoliły zjednać sobie w Australii szerokie grono zwolenników, tzn. jest niezwykle wytrzymały, trwały i niezawodny. Cieszymy się także, że Pajero Sport otrzymuje tę nagrodę w zaledwie kilka tygodni po swym rynkowym debiucie. To najbardziej zaawansowany technologicznie SUV z napędem 4×4 w gamie Mitsubishi. Pojazd oferuje przestrzeń i funkcjonalność typowe dla większych aut klasy SUV, rzeczywiste możliwości terenowe napędu na cztery koła, zaawansowaną technologię napędową oraz najwyższy w swojej klasie poziom bezpieczeństwa.”

[dg ids=”23694,23695″]

...a może to też Cię zainteresuje: