OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

DAKAR 2016

Wyniki Dakar 2016

Klasyfikacja końcowa Rajdu Dakar 2016 Samochody 1. Peterhansel, Cottret (Peugeot) – 45:22:10 2. Al-Attiyah, Baumel (MINI) – 45:57:08 3. De Villiers, Von Zitzewitz (Toyota) – 46:24:57 4. Hirvonen, Perin (MINI) – 46:27:28 5.

Czytaj dalej >>

ORLEN Team na mecie Dakaru 2016

Dakar 2016 dobiegł końca. Był to bardzo udany start debiutującego za kierownicą samochodu Kuby Przygońskiego, który zajął piętnaste miejsce. Duży sukces Kuby Piątka, który po raz pierwszy ukończył Dakar i to od razu

DAKAR 2016 – Dwa Mini na podium 9. etapu

Dwóch kierowców MINI ALL4 Racing znalazło się na podium 9. etapu Rajdu Dakar. Erik van Loon zajął drugie miejsce, a Mikko Hirvonen trzecie. Nasser Al-Attiyah zakończył odcinek na czwartej pozycji. Polsko-francuska załoga MINI