OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Dakar 2013 Start już 5 stycznia

Już 5 stycznia startuje kolejna edycja największego rajdu świata. Dakar 2013 potrwa do 20 stycznia i już po raz piąty wyścig odbędzie się na kontynencie południowoamerykańskim – w trzech krajach – Peru, Argentynie i Chile.

Uczestnicy będą mieli do pokonania łącznie ponad 8 000 kilometrów trudnych i wymagających tras. Nie zabraknie także zawodników z Polski. Jak donoszą najnowsze wieści po raz pierwszy w Dakarze mamy zobaczyć reprezentację naszego kraju w rajdach terenowych. W jej skład mają wejść nasi najlepsi zawodnicy off-roadowi, między innymi: Adam Małysz, Rafał Sonik, Grzegorz Baran, Piotr Beaupre. Być może do narodowego teamu dołączy także Krzysztof Hołowczyc. Jesteśmy ciekawi, czy idea się przyjmie i czy startujący w Dakarze Polacy rzeczywiście zbudują narodowy team. Lista startowa Rajdu jest już na stronie www.dakar.com, jednak czekamy na jej aktualizację, ponieważ biorąc pod uwagę polskich zawodników, mamy wrażenie, że nie jest ona kompletna. Czekamy zatem na bardziej szczegółowe informacje, które będziemy przekazywać Wam na bieżąco.

Więcej informacji i lista startowa na stronie: www.dakar.com

...a może to też Cię zainteresuje:

Przygoński na piątkę!

Motocyklista ORLEN Team, Kuba Przygoński zajął piątą pozycję na pierwszej części etapu maratońskiego z argentyńskiej Salty do Uyuni w Boliwii.

Czytaj dalej >>