OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Zobaczcie jak się zmieniamy! Od dzisiaj w sprzedaży 150. numer OFF-ROAD PL Magazynu 4×4

Najnowszy, 150. numer OFF-ROAD PL Magazynu 4×4 jest już w sprzedaży, a na wszystkich czytelników czeka spora niespodzianka – pismo zmieniło całkowicie swoją szatę graficzną. Idąc z duchem czasu, Magazyn dostał odświeżone logo, nowy format oraz przeprojektowane graficznie wnętrze – jest nowocześniej i bardziej czytelnie.

Postanowiliśmy odświeżyć logo, które w dotychczasowej formie towarzyszyło nam od kilku lat, zrezygnowaliśmy także z formatu A4, który zastąpiliśmy bardziej współczesnymi wymiarami – pismo jest teraz niższe, ale za to szersze. Postanowiliśmy też zrezygnować z „ciężkiej”, być może nieco przytłaczającej kolorystyki, na rzecz większej przejrzystości.
Przy dotychczasowych nazwach działów, pojawiły się niewielkie ikonki, sygnalizujące, z jakim materiałem czytelnik ma do czynienia. W dziale „Przygoda”, który zawiera relacje z dalekich podróży, będziecie mogli odnaleźć teraz dodatkowy element, który będzie stały dla tej tematyki – tabelkę z najważniejszymi, z punktu widzenia podróżnika, informacjami dotyczącymi konkretnej lokalizacji.
Rewolucja jest wielka, ale zgodnie z zasadą, że wszystkie zmiany mają spodobać się czytelnikowi, pozostaliśmy przy starej cenie. Prezentujemy Wam nowe logo i okładkę, a jak pismo wygląda w środku? Sprawdźcie sami!

...a może to też Cię zainteresuje:

AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY