OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Zmiany w Daci Duster

Model Duster po raz drugi z rzędu zdobył pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży modeli Dacia na polskim rynku. Firma podniosła jednak ceny na kilka wersji tego auta z segmentu SUV.

W lipcu model Duster po raz drugi z rzędu zdobył pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży modeli Dacia na polskim rynku. Wytwarzany w Rumunii SUV zyskał prawie 250 klientów, podczas gdy drugi na liście Sandero miał ich prawie o ponad 80 mniej.

Dotychczas do polskich klientów trafiło prawie 590 egzemplarzy Dacia Duster. Kilka tygodni temu w rozmowie z IBRM Samar przedstawiciel importera mówił o wielkim zainteresowaniu klientów ofertą Dustera, które kilkakrotnie przekracza wstępne prognozy sprzedaży.

Wraz z początkiem sierpnia zmieniły się ceny kilku wersji w gamie Dacia Duster. I tak na przykład topowy model Laureate 1.5 dCi 110 KM 4×4 kosztuje teraz 65 200 zł (+800 PLN).

Co ważne jednak, cena podstawowej wersji 1.6 16V 105 KM nie uległa zmianie i nadal wynosi tylko 39 900 zł.

Nie zmieniła się również cena otwierającego gamę najtańszego modelu Dustera z napędem 4×4 (Ambience 1.6 16V 105 KM), która wynosi 49 900 zł.

W odpowiedzi na zainteresowanie klientów Dacia wprowadziła teraz do oferty nową wersję najmocniejszego diesla (1.5 dCi 110 KM), spełniającą normę Euro V. Jego cena wynosi 57 900 zł.

Warto dodać, że Dacia Duster znalazła się na liście modeli, które brane są pod uwagę w konkursie o prestiżową nagrodę Car of the Year 2011 w Europie. Inne produkty Aliansu Renault-Nissan, które również mają szansę zdobyć to jakże cenne trofeum, to Renault Wind oraz Nissan Juke, Micra i Leaf.

Informacja: Samar.pl, Dacia

...a może to też Cię zainteresuje:

Offroad w Górach Kaczawskich

Pierwsza edycja Wiosennego offroadu w Górach Kaczawskich przeszła do historii. Imprezę możemy zaliczyć do bardzo udanych. Uczestnicy wyjechali zadowoleni, bogatsi

Czytaj dalej >>
AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY