Szkolenie jest organizowane przez Automobilklub Polski na zlecenie Okręgowej Komisji Sportów Samochodowych w Warszawie. SZKOLENIE ORAZ EGZAMIN ODBĘDZIE SIĘ W OPARCIU O REGULAMINY FIA oraz PZM z 2012r. Przypominamy, że zgodnie z Komunikatem Nr. 1/2013 „GKSS PZM kandydaci do licencji stopnia R2, mogą przystąpić do egzaminu do końca marca tj. 31.03.2013 r. bez konieczności wykazania na załączniku P-3 odbytych startów w imprezach KJS ani uzyskanych 31 punktów.” (kolejne trzy dniowe szkolenie w oparciu o Regulaminy FIA, PZM 2013 Automobilklub Polski organizuje w marcu br.)
Więcej informacji pod likiem: http://www.psor.com.pl/?p=225

Polacy po I Etapie Rajdu Dakar 2012
Za nami I Etap Rajdu Dakar. Zawodnicy mieli do pokonania trasę z Mar de Plata do Santa Rosa de la






