OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Wirtualny off-road. Spintires

Spintires to symulator jazdy w terenie. Co warto zaznaczyć – bardzo udany produkt. Twórcami gry są programiści i graficy z brytyjskiego studia Oovee Games. Gracz ma zapewnioną dużą dawkę rozrywki. Akcja gry została umieszczona w latach 80. w Związku Radzieckim. W grze nie zabrakło błota po kolana, wirtualnego smrodu spalin, kilkutonowych maszyn wyładowanych drewnem czy wymagających przeszkód terenowych. Mnogość samochód cieszy – można zasiąść za sterami zarówno UAZ-a, jak i ciężkiej terenowej ciężarówki. Zabawa nie ogranicza się tylko do używania gazu i hamulca. Gracz zobowiązany jest opanować tajniki operowania blokadami mostów i reduktorem.
Kierowca ma za zadanie wyznaczyć trasę, a następnie dostarczyć nieuszkodzony ładunek do miejsca przeznaczenia. W grze sukcesywnie otrzymujemy do dyspozycji kolejne modele pojazdów , nowe lokalizacje i coraz trudniejsze zadania do wykonania. Samochody możemy swobodnie modyfikować w garażu.


Aplikacja została doceniona i to nie tylko przez miłośników off-roadu. Gra oferuje możliwość zabawy w kilka osób (tryb multiplayer). Niewielkie wymagania sprzętowe dodatkowo zachęcają do kupna gry. Udanej zabawy!

...a może to też Cię zainteresuje: