OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Porozumienie Hyundai z ALD Automotive

Hyundai podpisał ogólnoeuropejskie porozumienie z firmą leasingową ALD Automotive, w wyniku którego samochody tej marki obecne będą w 21 lokalizacjach. Dwuletni kontrakt rozpoczyna się w styczniu 2010.

W 2009 roku Hyundai odnotował w Europie znaczny wzrost, a całkowity udział firmy w rynku zwiększył się z 1,8% do 2,4%. Aby zapewnić sobie utrzymanie tej tendencji, Hyundai aktywnie działa także w obszarze flotowym. W ostatnim czasie, oferta flotowa firmy została wzmocniona przez poprawę wyników wartości rezydualnej dla poszczególnych modeli Hyundaia z jednoczesnym osiągnięciem konkurencyjnych liczb w zakresie TCO (total cost of ownership).

W 2010 roku na rynek wprowadzony zostanie całkowicie nowy samochód,j akim będzie kompaktowy SUV ix35, a następnie rozpocznie się intensywny, 13-miesięczny okres odświeżania produktowego, podczas którego firma zaproponuje 9 nowych modeli. Działania te mają na celu dalsze wzmacnianie świadomości markioraz zwiększanie sprzedaży w sektorze flotowym.

Źródło: Hyundai Motor Polska

...a może to też Cię zainteresuje:

Przyczepa Nissan x Opus

Koncepcja na baterie Czy Nissan zaczął robić przyczepy? Nie, ale dysponuje wycofanymi z eksploatacji bateriami pochodzącymi z pojazdów elektrycznych. Najczęściej

Czytaj dalej >>
Toyota FJ Cruiser
Toyota FJ Cruiser

Historia jednego modelu Historia Toyoty FJ Cruiser to opis jednego modelu powstałego z myślą o rynku amerykańskim. Terenówka jako uzupełnienie

Czytaj dalej >>