OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Polecamy kask Salewa Xenon

Uprawiasz sporty zimowe, wspinasz się, jeździsz rowerem i motocyklem i do wszystkich tych aktywności potrzebujesz konkretny kask? Salewa Xenon to pierwszy produkt spełniający wymogi wielu aktywności sportowych. Posiada certyfikaty: CE Alpinism EN 12497 oraz UIAA 106, CE Skiing/Snowboarding 1077 B, CE Luges 13484, CE Bike EN 1078 oraz ASTM F2040-02.

Jest bardzo lekki (320 g) i łatwo go dopasować do pory roku czy aktywności przez założenie zauszników, wyściółki zimowe/letniej, osłony twarzy bądź zmiany wentylacji. Pokrętło w tylnej części koszyka ułatwia dopasowanie do głowy, a kształt i odpowiednie zaczepy pozwalają korzystać z okularów i czołówek. W skorupie znajduje się reflektor systemu ratowniczego Recco.

Kask Salewa Xenon wytwarzany jest w jednej wersji kolorystycznej szary/tytanowy i w jednym uniwersalnym rozmiarze UNI 53-61 cm. Niestety, nie należy do tanich.

Cena: 699 zł
http://www.salewa.pl/product/kaski-1/xenon

...a może to też Cię zainteresuje:

Goal Zero Yeti 150

Mamy czas urlopów i podróży w nieznane. W takich sytuacjach, może pojawić się konieczność podładowania różnych urządzeń elektrycznych. Dobrym rozwiązaniem

Czytaj dalej >>
Reklama Mehari w klimacie epoki
Dzielne toczydełko

Citroën Mehari   Samochody Citroëna zawsze wyróżniały się niekonwencjonalnymi rozwiązaniami. Oryginalność francuskiego auta dla ludu, czyli modelu 2CV, wynikała z

Czytaj dalej >>