OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

OFF-ROAD PL patronem medialnym tegorocznej edycji TLC Camp

TLC Camp to impreza organizowana przez Stowarzyszenie Toyota Land Cruiser Owners Club Poland. Każdy prawdziwy fan terenowych wydań Toyoty na pewno o niej słyszał lub w niej uczestniczył. W tym roku zlotowi TLC Camp nasza redakcja postanowiła partnerować od strony medialnej. Tak więc na pewno nie zabraknie nas podczas najbliższej edycji, która standardowo odbędzie się w wyjątkowo malowniczym zakątku Wielkopolski, na terenie Autodrom 4×4 we Włościejewkach nieopodal Książa Wielkopolskiego.


Integracja środowiska zagorzałych miłośników i posiadaczy terenowych Toyot nie jest jedynym powodem, dla którego warto pojawić się na TLC Camp. Wspaniała atmosfera, liczne konkursy, prezentacje, koncerty oraz zabawy to 4-dniowy program imprezy, który z pewnością spodoba się nie tylko męskiej części uczestników – potwierdza to coroczna, liczna obecność całych rodzin.

A o tym, że TLC Camp ma swój klimat i warto to sprawdzić, świadczy także to, że impreza w zeszłym roku zgromadziła ponad 150 aut oraz ponad 500 uczestników z Polski i z zagranicy.

fot. Kylon

...a może to też Cię zainteresuje:

AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY