OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Landmark – limitowana edycja Land Rovera

W styczniu przyszłego roku Land Rover wprowadzi na rynek brytyjski limitowaną edycję modelu Discovery 4 o nazwie „Landmark” z dwoma specjalnymi kolorami nadwozia – czarnym (Santorini Black) i białym (Fuji White). Wnętrze kabiny wykończono skórą w kolorze hebanu lub kości słoniowej (po raz pierwszy w Discovery).

Land Rover Discovery 4 – Land Rover Pojazd zaopatrzono w 20-calowe, 5-ramienne felgi z lekkich stopów, przyciemnione szyby i czarne relingi dachowe.
Discovery Landmark napędzany jest przez 3-litrowy silnik diesla SDV6 biturbo, który zużywa o 9% procent mniej paliwa w porównaniu z 2,7-litrową jednostką, którą zastąpił i emituje o 10% mniej CO2. Edycja specjalna została także wyposażona w system Terrain Response dostosowujący parametry pracy silnika, zawieszenia, kontroli trakcji i innych systemów w pojeździe do niemal każdych warunków na drodze i poza nią.
Limitowana edycja Discovery 4 wejdzie do sprzedaży w styczniu 2011 roku. W Wielkiej Brytanii trzeba będzie za nią zapłacić 46 945 funtów szterlingów.


Źródło: Land Rover

...a może to też Cię zainteresuje:

AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY