OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Evoque – premiera tuż tuż

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się polska premiera najbardziej wyczekiwanego modelu Land Rovera. Będzie to Range Rover Evoque. Jest to z pewnością ważne wydarzenie zarówno dla brytyjskiego producenta jak i odbiorców. Nowoczesny i ekologiczny Evoque  został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu kierowcom doskonałej równowagi pomiędzy sportową dynamiką, szybkim reagowaniem w czasie jazdy oraz wyrafinowanymi osiągami.
Jest ucieleśnieniem koncepcyjnego modelu LRX. Jednocześnie jest to najlżejszy i najoszczędniejszy model samochodu ze stajni Land Rovera.
Głównym celem przy tworzeniu tego modelu Range Rovera było zwiększenie precyzji kierowania oraz zwinności przy niższej prędkości, by pojazd szybciej reagował i był bardziej ekscytujący również w warunkach miejskich. To także bardzo ekologiczny model samochodu, który osiąga poziom emisji CO2 poniżej 130 g.
„Już w sierpniu odbędzie się polska premiera Range Rovera Evoque. Jest to jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych 2011 roku. Model ten buzi dużą ciekawość i zainteresowanie, a polscy klienci złożyli już ponad 40 zamówień. Jego cena zaczyna się już od 160 000 zł brutto – mówi Przemysław Szafrański, brand manager marki Land Rover.
Źródło:  samar.pl

...a może to też Cię zainteresuje: