OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

KONKURS. WYGRAJ BIDON LA PLAYA.

Już dzisiaj odbędzie się konkurs, w którym do wygrania bidon firmy La Playa. Zapewnia on skuteczną izolację termiczną, jest wygodny, lekki i posiada przyjemny dla oka dizajn. Sprawdzi się zarówno na weekendowej wycieczce, jak i w terenie, gdy dopadnie nas chęć na łyk czegoś zimnego. Obserwujcie nasz profil na portalu Facebook. Osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie stanie się posiadaczem widocznego na zdjęciu, niebieskiego gadżetu.

 

 

Regulamin konkursu

I. Organizator

Organizatorem konkursu jest OFF-ROAD PL sp. j Tomasz Konik, Grzegorz Surowiec, ul. Konecznego 6/9U, 31-216 Kraków. Konkurs będzie prowadzony w obrębie fan page’a magazynu OFF-ROAD PL oraz magazynu Crossover na portalu społecznościowym Facebook.

II. Zasady konkursu

1. Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób powyżej 18. roku życia. Nie mogą brać w nim udziału pracownicy OFF-Road PL sp. j Tomasz Konik, Grzegorz Surowiec.
3. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć poprawnie na pytanie zamieszczone na Facebooku, na stronie OFF-ROAD PL Magazynu 4×4.
4. Nazwisko zwycięzcy zostanie opublikowane na www.off-road.pl

III. Nagrody

1. Osoba, która jako pierwsza odpowie na pytanie konkursowe, otrzyma nagrodę w postaci bidonu Active Sports firmy La Playa.
2. Nagroda zostanie przesłana Pocztą Polską  w terminie 10 dni
3. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie uczestnika oraz za nieprawidłowości związane z działaniem Poczty Polskiej.
5. W przypadku nieskutecznego doręczenia nagroda pozostaje w posiadaniu redakcji.


IV. Postanowienia końcowe

1. Biorący udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie swoich danych osobowych na potrzeby konkursu.
2. Przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe  jest równoznaczne z pełną akceptacją niniejszego regulaminu.
3. Wszystkie treści zawarte w materiałach reklamowo-promocyjnych mają charakter jedynie informacyjny. Moc prawną mają jedynie postanowienia niniejszego Regulaminu i obowiązujące przepisy prawa.
4. Niniejszy konkurs, którego warunki zostały określone przez organizatora powyżej, nie jest „grą losową”, „loterią fantową”, „zakładem wzajemnym” ani „loterią promocyjną”, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U.Nr 68, poz. 341 z późn. zm.).

VI. Regulamin

1. Niniejszy regulamin jest udostępniony na stronie www.off-road.pl

...a może to też Cię zainteresuje:

Pancerny Getac B300

Przedstawiamy Wam nowość wśród pancernych laptopów – komputer Getac B300, który do tej pory był używany głównie w militariach i

Czytaj dalej >>