OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

DXRACER SUPER RALLY – już za 2 dni!

Zapowiada się gorący weekend na Śląsku. Już ponad 60. załóg (motocykle, quady, samochody terenowe i ciężarowe) zgłosiło swój udział w IV rundzie DXRACER SUPER RALLY. Oprócz rywalizacji o zwycięstwo w ostatniej eliminacji, zawodnicy powalczą również o miejsce w klasyfikacji generalnej DXRACER SUPER RALLY 2014. Jak to bywa w cross country, na dobry wynik składa się wiele czynników i mała pomyłka może kosztować cenne sekundy, tak więc zawodnicy starannie przygotowują swoje maszyny do startu.

Mateusz Pala – lider I i II rundy DXRACER SUPER RALLY w klasie QUAD 2×4 :
– „A więc zbliża się już długo oczekiwana, ostatnia runda DXRACER SUPER RALLY w Niegowoniczkach. Adrenalina dopisuje już na samą myśl o starcie i podczas treningów. Sytuacje losowe spowodowały, że ta runda jest znacząca dla mnie, ponieważ spadek z czołowej pozycji w klasyfikacji generalnej jest motywujący do walki, a teren jest naprawdę sprzyjający ostrej rywalizacji. Zapraszam wszystkich do startu oraz kibicowania, bo atmosfera będzie naprawdę gorąca!!!”

Spotykamy się w znanej już scenerii Niegowoniczek (gmina Łazy), gdzie organizator przygotował 2 odcinki technicznej jazdy. W piątek o 18:00, zanim zapadnie zmrok, zaplanowano objazd trasy. W sobotę i niedzielę pierwszy zawodnik wystartuje o godz. 9:30. W sumie będzie 6 sekcji (cztery w sobotę i dwie w niedzielę).

Krzysztof Biel, organizator, komandor i pomysłodawca Super Rally: – „Cykl DXRACER SUPER RALLY cieszy się coraz większą popularnością, co bardzo nas cieszy i mobilizuje do zaplanowania jeszcze więcej atrakcji w roku 2015. Ten sezon kończymy w Niegowoniczkach, gdzie okaże sie kto został zwycięzcą IV rundy oraz klasyfikacji generalnej. Liczymy na doping kibiców oraz na piękną, słoneczną pogodę.”

ULOTKA_DXRACER_SUPER_RALLY_R4

Zapraszamy!
Miejsce: Niegowoniczki (gmina Łazy, województwo śląskie)
N 50°22’04,15″ E 19°26’00,36″
Termin: 03-05.10.2014

Szczegóły na naszej stronie: www.super-rally.eu
i facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4

...a może to też Cię zainteresuje: