OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Casio PROTREK PRW-6000Y & The Lion Whisperer

Wieloletnia przygoda z lwami i zegarkami
Co łączy zegarki PROTREK i słynnego Kevina Richardsona? Krótko mówiąc – zaklinanie lwów. Richardson, zoolog z RPA, pasjonat dzikich zwierząt, podbił świat zdjęciami oraz filmami, na których nie tylko spaceruje w otoczeniu lwów, ale też bawi się z nimi, przytula niczym maskotki, niemal wkładając głowę do ich paszczy. Ta niecodzienna przyjaźń oraz walka o przetrwanie gatunku sprawiły, że nosi ksywę The Lion Whisperer – Zaklinacz Lwów. Zoolog od wielu lat ma również partnera, który niemniej skutecznie stawia opór lwom. Tym partnerem jest PROTREK.

Richardson długo borykał się z jednym problemem – notorycznie niszczonymi zegarami, które zwierzęta lubiły obgryzać i psuć. Do czasu. Pewnego razu natknął się na jeden z modeli PROTREK i od tego momentu jest nie tylko wiernym miłośnikiem lwów, ale również zegarków Casio z wymienionej linii: „Kiedy zaczynałem moją przygodę z lwami każdy zegarek był przez nie niszczony. Lwy po prostu kiereszowały i nadgryzały je. W końcu trafiłem na fantastyczny zegarek o nazwie PROTREK. Pamiętam mój pierwszy model, to był 2003 rok. Ten czasomierz „stawił czoła” lwom i mam go do tej pory. Niemniej jestem bardzo podekscytowany, że mogę nosić najnowszy zegarek PROTREK PRW-6000Y-1AER. Bardzo podoba mi się to, że zegarek jest przede wszystkim lekki, wręcz zapominam, że mam go na nadgarstku. Ma designersko wykończony pasek z elementami włókna węglowego, a ładowanie energią słoneczną działa bez zarzutów. W tym konkretnym modelu szczególnie doceniam funkcjonalność. Zegarek ma kompas, wysokościomierz, barometr, termometr, kilka alarmów i cyfrowy wyświetlacz, który wskazuje aktualny stan np. ciśnienia atmosferycznego. Ostatnio również trochę podróżuję i podoba mi się w zegarku opcja wskazywania czasu dla różnych stref. Myślę, że to co PROTREK robi z wielkim powodzeniem, to kombinacja twardego, solidnego zegarka z fajnym, stylowym designem” – mówi Richardson o swojej wieloletniej przygodzie z CASIO. Zegarki z nowej kolekcji PRW-6000Y w swoich zasobach posiadają również Waveceptor, podświetlenie, automatyczny kalendarz, wodoszczelność równą 100m, technologię Smart Access pozwalającą na szybki dostęp do poszczególnych funkcji zegarka.

https://www.youtube.com/watch?v=-Ka0koZHOT0

PROTEK to zegarki dedykowane osobom, które uwielbiają wszelkie przygody i aktywności na tzw. „wolnym powietrzu”. Ich funkcjonalność oraz wytrzymałość sprawiają, że chętnie sięgają po nie osoby związane z ekstremalnym stylem życia. Nic więc dziwnego, że upodobał je sobie również Zaklinacz Lwów; w końcu obcowanie ze zwierzętami w jego wydaniu to bez wątpienia ekstremalna forma spędzania czasu. Dlatego też, dla przeciętnej osoby Kevin Richardson jest wyjątkowy w swojej klasie. Robi z pasją rzeczy, których nie podjąłby się nikt inny i uparcie kontynuuje swoje cele i założenia. To sprawiło, że stał się idealnym partnerem dla zegarków PROTREK, które tak jak The Lion Whisperer stawiają opór potencjalnemu zagrożeniu i nie mają sobie równych.

 

[dg ids=”23887″]

...a może to też Cię zainteresuje:

Brazylijska motoryzacja

Czego możemy zazdrościć Brazylijczykom? Brazylia jest ogromnym i bardzo ludnym krajem. Z powierzchnią ponad 8,5 miliona km² zajmuje 5. miejsce

Czytaj dalej >>