OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

ARENA MOTO SHOW 2017 – 9 WRZEŚNIA

Na wielbicieli czterech kółek czekają: Mobilny tor off – road, Wrak Race, czyli emocjonujące wyścigi wraków samochodowych oraz pokazy Monster Trucka. Przygotowaliśmy też ekscytujące show motocyklowe w wykonaniu Stuntera 13, mistrza świata i wielokrotnego mistrza Polski w stuncie motocyklowym – Rafała Pasierbka. Leo Stunt dodatkowo zaprezentuje ewolucje na quadzie. W tym roku gościmy też TuningKingz – zespół ludzi, którzy przekształcą tuningowe marzenia w rzeczywistość́ oraz zaopatrzą gości imprezy w części i akcesoria tuningowe i kosmetyki samochodowe. Miłośników dwóch kółek z pewnością zainteresuje także parada motocykli Wiecznie Remontujących Motocyklistów. Fanów starszych pojazdów z pewnością zachwycą Zabrzańskie Klasyki. W strefie Mutt i militaria będzie można skorzystać z przejazdów pojazdami gąsienicowymi.

Na najmłodszych czeka też tor wyścigowy ze sterowanymi autkami wewnątrz galerii oraz jedyny w Polsce dmuchaniec Monster Truck. Lista atrakcji przygotowanych przez organizatorów jest bardzo długa. Na uczestników konkursów czekają nagrody takie jak możliwość wypożyczenia samochodu na weekend czy zestawy kosmetyków samochodowych. W ramach akcji „Bezpieczny powrót do szkoły” Szkoła jazdy Motorat przygotowała kurs płynnej jazdy, symulację poślizgu i tor przeszkód pokonywany w alkogoglach. Wszystkie te ćwiczenia mają na celu pokazanie jak ważne są umiejętności kierowcy podczas jazdy i jak przekładają się na bezpieczeństwo innych prowadzących oraz pieszych na drodze. Podczas Arena Moto Show będzie również przeprowadzona zbiórka krwi.

Dodatkowo, pierwszy raz w tym roku do Areny przyjedzie miasteczko dmuchańców dla starszaków i maluchów. W strefie zabawy rodzice i dzieci znajdą też wieżę skoków, eurobungee, kredkowy tor przeszkód czy basen z piłkami. Każdy z odwiedzających imprezę gości będzie mógł również skorzystać z przekąsek oferowanych przez foodtrucki i oczywiście skorzystać z bogatej oferty sklepów w Arenie. Klienci, którzy tego dnia zrobią zakupy za minimum 50 zł w butikach galerii otrzymają dodatkowo prezent – gadżet samochodowy. Imprezę poprowadzą dziennikarz motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski i prezenter Łukasz Ciechański znany z anteny Antyradia. O oprawę muzyczną i relację z imprezy zadba Antyradio. Partnerami wydarzenia są: Szkoła Jazdy Motorat, Olmet, Zabrzańskie Stowarzyszenie Śmierciooporni, tv imperium, OFF- ROAD PL., Toyota Zabrze, LELLEK Group.

Atrakcje zlokalizowane są na parkingu oraz wewnątrz galerii. Wstęp wolny.

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, będzie się działo!

ARENA MOTO SHOW w Parku handlowym Arena!
9 września, 12:00 – 18:00

...a może to też Cię zainteresuje: