OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

VIP CROSS 2016 – zawody znanych i lubianych w terenowych autach Mitsubishi!

W najbliższą niedzielę, 5 czerwca na poligonie w Wesołej, oraz na terenie Wojskowego Instytutu Techniki Pancernej i Samochodowej w Sulejówku popularni aktorzy, dziennikarze, wokaliści i sportowcy zmierzą się w ekstremalnej jeździe samochodami terenowymi pokonując rowy z wodą, błotne koleiny, karkołomne zakręty, trawersy, strome zjazdy i podjazdy. Gwiazdy startować będą samochodami Mitsubishi L200, Pajero Adventure i L200 Monster. Nowe Mitsubishi Outlander PHEV posłuży szczytnemu celowi – dzięki jazdom z VIP-ami organizatorzy przeprowadzą akcję charytatywną, która wesprze osierocone dzieci polskich żołnierzy poległych podczas zagranicznych misji.

VIP CROSS 2016 z Mitsubishi Pajero i L200
VIP CROSS to zawody w jeździe terenowej, w której biorą udział powszechnie znane osoby – aktorzy, sportowcy, dziennikarze i piosenkarze. Rajd odbywa się raz do roku i ma na celu promocję sportu motorowego i bezpiecznej jazdy, ale niemniej ważny jest cel charytatywny. Tegoroczny  VIP  CROSS to już 9. edycja zmagań gwiazd na torze  off-roadowym i odcinku na precyzyjną jazdę. W tym roku trasę składającą się z toru terenowych przeszkód, jazdy z nawigacją oraz przejazdu przez głęboki rów z wodą zawodnicy pokonają za kierownicą Mitsubishi Pajero Adventure i nowego Mitsubishi L200 Monster. Przygotowane do jazdy w trudnym terenie napędzane na 2 osie terenówki Mitsubishi wyposażono dodatkowo w pakiet akcesoriów do jazdy terenowej, które ułatwią wykonanie zadań rywalizującym załogom. W skład pakietów wchodzi między innymi zestaw sprężyn i amortyzatorów, który podnosi zawieszenie auta o 4 cm, wyciągarka Superwinch Tiger Shark 9500 z liną syntetyczną i ślizgiem oraz płytą montażową, komplet stalowych, 5-milimetrowych osłon silnika, skrzyni biegów i reduktora, aluminiowe, 17-calowe obręcze kół z oponami typu MT oraz reflektory dalekosiężne w technologii LED.

Pomoc za kierownicą Outlandera PHEV
Charytatywny cel imprezy jest realizowany dzięki współpracy z Fundacją dzieci.org http://fundacjadzieci.org/, która zorganizowała w internecie aukcję jazd z gwiazdami, wśród których znajdą się Jarosław Kret, Paweł Królikowski, Elżbieta Romanowska, Anna Powierza, Karolina Szostak, czy skoczek narciarski Janek Ziobro. Polski oddział Mitsubishi Motors odda do dyspozycji gwiazd i zwycięzców aukcji swoje najnowsze dziecko, czyli model Mitsubishi Outlander PHEV 2016 – pierwszy na świecie hybrydowy samochód z elektrycznym napędem na cztery koła. Pieniądze z aukcji zostaną przekazane dzieciom, których ojcowie polegli podczas misji poza granicami kraju. Zwycięzca aukcji zostanie zaproszony na zamkniętą dla publiczności imprezę VIP CROSS 2016, która odbędzie się 5 czerwca. Triumfator aukcji będzie tam mógł przejechać poza konkursem całą trasę u boku wybranego celebryty a następnie uczestniczyć we wspólnej sesji zdjęciowej podczas wręczania nagród na podium. Oto linki do jednej z aukcji, gdzie można kupić jazdę z ulubionym celebrytą:

http://charytatywni.allegro.pl/vipcross-wygraj-jazde-z-gwiazda-jaroslaw-kret-i3256381

http://charytatywni.allegro.pl/vipcross-wygraj-jazde-z-gwiazda-anna-powierza-i3255809

http://charytatywni.allegro.pl/vipcross-wygraj-jazde-z-gwiazda-pawel-krolikowski-i32559

http://charytatywni.allegro.pl/vipcross-wygraj-jazde-z-gwiazda-ela-romanowska-i3256377

http://charytatywni.allegro.pl/vipcross-wygraj-jazde-z-gwiazda-jan-ziobro-i3255597

http://charytatywni.allegro.pl/vipcross-wygraj-jazde-z-gwiazda-karolina-szostak-i3255865
73

...a może to też Cię zainteresuje:

Land Rover Defender

Gotów do polowania Land Rover Defender w stanie fabrycznym to bardzo dzielna maszyna, jednak zawsze można poprawić ten sprawdzony od

Czytaj dalej >>
AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY