OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

V Ogólnopolska Terenowa Integracja „DLA CHOINKI”

Już po raz piąty klub LowRangeTeam oraz Drzewiasty.pl organizuje w Zamościu Ogólnopolską Terenową Integrację „DLA CHOINKI” Impreza charytatywna, pozwalająca miłośnikom i środowiskom offroadowym integrować się wokół akcji zebrania środków na prezenty świąteczne dla dzieci z Domu Dziecka nr 1 w Zamościu.

 

V Ogólnopolska Terenowa Integracja "DLA CHOINKI"

V Ogólnopolska Terenowa Integracja „DLA CHOINKI”

 

Spotkanie, którego odsłona nadal będzie miała charakter rajdu w nowej, ciekawej formule H1 i H2, będzie również IV memoriałem pamięci naszego przyjaciela Krzysztofa Schaba. Nie zabraknie przejażdżki po zamojskich bezdrożach wg mapy rajdowej – roadbook z pieczątkami do zdobycia dla chętnych.

Rejestracja oraz odprawa zawodników. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie sprawnego auta, potwierdzone badaniem technicznym oraz aktualne ubezpieczenie OC z rozszerzeniem o NNW.

Tym razem, aby było sprawiedliwie, samochody turystyczne dzielimy na dwie klasy: Turystyk i Ambitny Turystyk. Do klasy Turystyk dopuszczone będą tylko auta seryjne bez modyfikacji. Chyba, że ktoś będzie miał ochotę startować w klasie AT. Ponadto przewidujemy klasy Adventure, Extrema oraz Quad. Osobno startują klasy T i AT natomiast ADV, EX, QUAD razem

Formuła zawodów H-1 lub H-2 pozostaje bez zmian. Planujemy 3 starty po pętli z terenowymi przeszkodami. Startujemy po 4 auta co 2 minuty. Każde okrążenie premiowane jest pieczątką w karcie drogowej. Załoga, która w przeciągu limitu czasu zbierze więcej pieczątek – wygrywa !!!
Delikatnie można powiedzieć… będzie o co rywalizować…

W przerwie zmagań offroadowych przeprowadzona będzie loteria prac świątecznych, wykonanych własnoręcznie przez dzieciaki z Domu Dziecka. Nie zabraknie grochówki i bigosu z kuchni polowej, ogniska oraz grilla.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników aut terenowych 4×4, suv, quad, motocross a także wszystkich, którzy zechcą współtworzyć imprezę dbając spełnienie ich świątecznych marzeń.

Wpisowe 150zł za całkowity dochód kupujemy sprzęt sportowy dla domu dziecka w Zamościu.
Pamiętajmy, że jak co roku razem współtworzymy atmosferę wokół tego wydarzenia, dbając przede wszystkim o uśmiech dzieciaków spełniając ich świąteczne marzenia.

HARMONOGRAM V Ogólnopolskiej Terenowej Integracji „DLA CHOINKI”

08:00 – 09:00 Spotykamy sie na torze Piaskownia – Mokre – gm. Zamość
10:00 Start do odcinka – klasa Turystyk
11:00 Start do odcinka – klasa Ambitny Turystyk
13:00 Start do odcinka – klasa ADV, EX, QUAD – IV Memoriał Krzycha Schaba
14:00 Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.
14:05 Przejazd trasą turystyczną zamojskimi bezdrożami z Jarkiem drzewiasty.pl

 

Szczgóły na http://zamosc4x4.pl/

...a może to też Cię zainteresuje:

Sea to Summit X-Brew Coffee Dripper
Gadżety

The North Face Nuptse 1992 W 1992 roku do oferty firmy The North Face dołączyła kurtka Nuptse, której nazwa nawiązywała

Czytaj dalej >>