OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Przygotowania LottoTeam do Hungarian Baja

ico-980x575

Już w najbliższy piątek rozpocznie się rajd Hungarian Baja w Papie na Węgrzech. Martin Kaczmarski pokona trasę rajdu Bowlerem, za kierownicą którego zdobył tytuł drugiego wicemistrza Polski.
Hungarian Baja to kolejny etap na planie przygotowań do najbliższego rajdu Dakar. Dla Martina Kaczmarskiego będzie on nową lekcją do odrobienia. Pomimo tego, że od kliku miesięcy członek Lotto Rally Team jeździ Toyotą Hillux, tym razem usiądzie ponownie za kierownicą Bowlera Nemesis.

„Chcemy zdobyć kolejne doświadczenie i powalczyć nie tylko o wynik, a przede wszystkim nauczyć się siebie, opanować stres oraz kilku nowych trików. Bowler nie ma tak dużej mocy jak Toyota, ale aby zrobić kilka kroków w przód, trzeba się cofnąć o jeden w tył, przeanalizować wyciągnięte wcześniej wnioski i zweryfikować wiedzę” – mówi Martin Kaczmarski. „Toyota po ostatnim rajdzie nie została przygotowana do kolejnego starcia. W związku z tym odkurzamy kochanego Bowlera” – dodaje Martin.

O wynikach i zdobytym doświadczeniu dowiemy się już w najbliższą niedzielę, kiedy zakończy się Hungarian Baja.

Źródło: Informacja prasowa

...a może to też Cię zainteresuje:

Skoda Kamiq Scoutline

Skautowa linia Linia Skody Kamiq została uzupełniona o wersję Scoutline. Linia Scoutline debiutuje w Kamiq i jest przeznaczona dla nabywców

Czytaj dalej >>