OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Nowa CR-V dla Amerykanów.

W Los Angeles Honda zaprezentowała najnowszy model CR-V. Pokazana wersja przeznaczona została na rynek amerykański.

Nadwozie
W odróżnieniu od wersji poprzedniej nowy model charakteryzują mocno wyprofilowane linie nadwozia oraz zupełnie nowy wygląd przedniego pasa.  Pionowy układ świateł pozostał z modelu poprzedniego jedynie ich kształt uległ lekkiej zmianie – bardziej trójwymiarowy, lepiej komponujący się z całością nadwozia.

Wnętrze
To co odróżnia nowy model od jego poprzednika to wielopoziomowa deska rozdzielcza zawierająca nowoczesny wyświetlacz informacyjny i-MID. Nowa Honda nadal mieści 5 osób ale każdy z pasażerów dostaje więcej miejsca nad głową i na wysokości ramion.

Napęd
Unowocześniona, czterocylindrowa benzynowa jednostka napędowa i-VTEC o pojemności 2,4 litra i mocy 185 KM (o 5 KM mocniejsza, niż w poprzedniej generacji). Silnik współpracuje z 5-biegową przekładnią automatyczną. Producent oferuje również nowy układ napędu na cztery koła Time All-Wheel-Drive (AWD) z inteligentnym systemem sterowania Intelligent Control System.

Honda CR-V wejdzie do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych pod koniec tego roku, a w Europie pojawi się jesienią 2012 roku.

...a może to też Cię zainteresuje:

Toyota Tundra X

Przystanek Alaska Tundra X to idealny środek transportu dla bohaterów serialu Przystanek Alaska. Pickup wjedzie w niemal każdy śnieżny teren.

Czytaj dalej >>