OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Mitologiczny – Hemera – SUV od Eternity Motors

Brytyjska marka Eternity Motors debiutuje we Frankfurcie luksusowym SUV-em. Auto, które ma nazywać się Hemera, zapożyczyło swoje imię z mitologii greckiej – analogicznie tytułowano boginię światła dziennego – i zapewne marka nie omieszka wykorzystać tej analogii w kampanii reklamowej. Póki co, wiadomo tyle, że SUV ma reprezentować kompaktowe rozmiary, a magnesem na odbiorców ma stać się ekskluzywne wykończenie i bogato urządzone wnętrze.

Przed oficjalną premierą, marka oprócz chwalenia się wszechobecnymi, luksusowymi detalami, nie zamierza zdradzać zbyt wielu szczegółów związanych ze specyfikacją techniczną, dając nam jedynie podstawowe informacje – auto ma mieć napęd na cztery koła, a jego karoseria będzie wykonana z kompozytów karbonowych. Salon we Frankfurcie będzie oczywiście premierą prototypu, a na konstrukcję seryjną przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku – wtedy też koncern zamierza Hemerę wprowadzić do produkcji.

...a może to też Cię zainteresuje:

Skoda Kamiq Scoutline

Skautowa linia Linia Skody Kamiq została uzupełniona o wersję Scoutline. Linia Scoutline debiutuje w Kamiq i jest przeznaczona dla nabywców

Czytaj dalej >>