OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Mercedes GL Grand Edition – definicja luksusu

Mercedes GL to udany model – to wiemy. Premiera następcy bieżącego GL jeszcze się nie zapowiada, ale niemiecki producent postanowił nie próżnować i pokazał światu nieco odmienioną wersję swojego SUV-a. Zmiany, które zaszły w modelu, mają zadowolić klientów preferujących auta z naprawdę wysokiej półki – klasa premium „pełną gębą”.

Wersja Grand Edition zyskała nowy grill, przyciemniane reflektory przednie, aluminiowe wykończenie nadwozia, oryginalny zderzak przedni i 20-calowe felgi. Środek to przepych w czystym wydaniu. Dwukolorowa tapicerka z wysokiej jakości skóry pokrywa nie tylko fotele, ale także drzwi, deskę rozdzielczą i podłokietniki. We wnętrzu znaleźc można także stylowe, drewniane wykończenia i specjalne podświetlenie. Premiera auta w salonach sprzedaży zapowiadana jest jeszcze na ten rok, a jego szacowana cena to 80 206 euro. Czekamy z niecierpliwością.

...a może to też Cię zainteresuje:

Skrzynia biegów

Automatyczna czy ręczna? W Europie przekładnie automatyczne dopiero zdobywają popularność. Manuale są tańsze w zakupie i bardziej trafiają w gusta

Czytaj dalej >>