OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Magazyn Off-Road PL numer 7-8 (245) 2022

Zapraszamy do lektury, kolejny najnowszy numer magazynu OFF-ROAD PL już w sprzedaży.

Dostępny jest  w punktach sprzedaży detalicznej, na stacjach paliw oraz na stronie internetowej w wersji cyfrowej sklep.off-road.pl

 

 

Spis treści:

Magazyn OFF-ROAD.PL powołany do życia został w 1999 roku przez grupkę pasjonatów, zapaleńców chcących spędzać czas z dala od zgiełku miasta.

Przez ponad 20 lat wydawany jest cyklicznie stanowiąc żródło wiedzy z techniki motoryzacyjnej, eksploatacji pojazdów terenowych oraz akcesoriów.

Opisywane wyprawy, wyjazdy czy rajdy terenowe stanowią inspirację dla kolejnych pokoleń użytkowników pojazdów terenowych.

Zapraszamy do lektury.

Zobacz też naszą nową ofertę z koszulkami i bluzami OFF-ROAD.PL

Wybież kolor rozmiar i zamów razem z pierwszym egzemplarzem prenumeraty.

Wyróżnij się w mieście, na imprezie czy w terenie!

TSHIRT OFF-ROAD.PL CLASSIC MĘSKI

 

...a może to też Cię zainteresuje:

Pomysł na prezent

Treść informacji: AKADEMIA 4×4 to kompendium wiedzy na temat samochodów z napędem na cztery koła oraz jazdy w terenie. To

Czytaj dalej >>
Kia Sportage 2.0 CRDi vs. Ford Kuga 2.0 TDCi

Kia pewnie się czuje na polskim (i nie tylko) rynku. Jeśli ktoś chce bez większego ryzyka nabyć SUV-a, Sportage będzie dobrym adresem. W tym roku do segmentu dołączył nowy gracz – Ford Kuga. Na pierwszy rzut oka dzielą ich niewielkie różnice – Sportage ma trochę więcej koni pod maską, zaś Kuga jest zauważalnie większa. Czas na drugi rzut oka.

Czytaj dalej >>