OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Maciej Majchrzak nie żyje

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Macieja Majchrzaka – wielokrotnego Mistrza i v-ce Mistrza RMPST, znakomitego kierowcy, wspaniałego Kolegi i wielkiego offroadowego Autorytetu.

 W tragiczny piątek 27 sierpnia Maciej wyjechał ulubionym Harleyem w swoją ostatnią podróż. Zmarł w szpitalu w wyniku obrażeń wewnętrznych.

Maciej Majchrzak przez dekadę ścigał się w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych zdobywając tytuły Mistrza i v-ce Mistrza Polski. W 1999 roku rozpoczął swoją przygodę z rajdami przeprawowymi startując w Supersylvania Trophy. Dwukrotnie, w 2002 i 2003 roku, mierzył swoje siły z rajdem Dakar, wizytował amerykańskie szlaki. Był twórcą Autotrapera, miłośnikiem nie tylko offroadu, ale i amerykańskiej motoryzacji; łódzki salon Autotrapera jest największym centrum Jeepa w Polsce. Przez lata Maciej służył doświadczeniami swoim młodszym kolegom i klientom, szkoląc w zakresie technik jazdy w ramach Autotraper Off-Road Akademii, organizując wyprawy i rajdy Autotraper Adventure.

{gallery}majchrzak{/gallery}

Planował wyprawę po Ameryce Południowej i Rubikon Trail w Moab.
Swoją karierę sportową rozpoczął od motocykla. Tragicznym zrządzeniem losu motocykl był też ostatni.

 

Żegnaj Macieju!...a może to też Cię zainteresuje:

I RAJD GNOMÓW

STOWARZYSZENIA MOTO BŁOTO ŁÓDŹ zaprasza na I RAJD GNOMÓW, który odbędzie się 4 czerwca 2016 w okolicach Łodzi. Tym razem

Czytaj dalej >>