OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

LAND ROVER wspiera MAGAM TROPHY

Land Rover – brytyjski producent samochodów terenowych – jest jednym z partnerów X jubileuszowej edycji MAGAM TROPHY. Już w niedzielę 30 maja rozpoczynają się zmagania w tym najcięższym rajdzie przeprawowym od widowiskowego prologu. Start imprezy połączony będzie z hucznymi obchodami Dnia Dziecka.
„Samochody LAND ROVER fantastycznie sprawdzają się w swoim naturalnym środowisku, jakim są rajdy przeprawowe. Podczas MAGAM TROPHY można poczuć ducha prawdziwej off-roadowej rywalizacji. Samochody LAND ROVER DEFENDER będą zabezpieczać imprezę oraz zapewnią transport dziennikarzy relacjonujących zmagania zawodników” – powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager LAND ROVER.
Magam Trophy odbywa się już po raz dziesiąty. Tegoroczne zmagania kierowców składają się z pięciu etapów. Rajd zakończy się 4 czerwca.
Specjalnie dla kibiców na niedzielę 30 maja w ramach prologu zaplanowano przejazd po pętli o długości ok. 8 kilometrów wytyczonej na terenie ponad 40 ha. W celu uatrakcyjnienia prologu tej próby, zostaną przygotowane przeszkody wodno-błotne. Wyniki będą decydowały o tym, w jakiej kolejności wystartują poszczególne załogi do pierwszego, poniedziałkowego etapu.
Informacja prasowa: Land Rover

...a może to też Cię zainteresuje:

Toyota Mega Cruiser

Hummer po japońsku   Gama dużych, wojskowych terenówek nie ogranicza się jedynie do Humvee i jego poprzedników. Ten charakterystyczny schemat

Czytaj dalej >>