OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Kolekcjonerska perełka. MINI Paceman.

Słynny włoski projektant mody – Roberto Cavalli stworzy unikalny projekt MINI Pacemana na imprezę charytatywną Life Bal 2013, organizowaną co roku, od 20 lat. Od 2001 akcję wspiera MINI, które za każdym razem przekazuje na licytację wyjątkowe auto. Do współpracy zapraszane są znane osobistości ze świata mody, które poszczególnym modelom nadają unikalny styl. Do tej pory w akcji brały udział takie sławy, jak: Donatello Versace, Renzo Rosso, Angela Missoni, Diane von Furstenberg, czy Franz Sozzani.

Roberto Cavalli przyznaje, że praca nad projektem była dla niego ekscytującym doświadczeniem.

Choć do tej pory projekt wyjątkowego MINI nie jest znany, możemy podejrzewać, że będzie równie ekstrawagancki, jak kreacje, z których słynie projektant. Konwencją tegorocznego balu są „Baśnie tysiąca i jednej nocy”, możemy więc spodziewać się czegoś w stylu orientalnym.

Life Bal 2013 z Mini Pacemanem odbędzie się w Wiedniu, 25. maja.

Wyjątkowe projekty MINI wystawiane na aukcji balu to unikalne i szczególnie cenione kolekcjonerskie perełki. W ciągu kilku ostatnich lat podczas tej akcji udało się zebrać sumę ponad pół miliona euro. Rok temu MINI Cooper Roadster w projekcie Franza Sozzani został sprzedany za 54 tys. euro (68 866 dolarów). Za ile pójdzie MINI Paceman Cavalli’ego? Organizatorzy mają nadzieję na przebicie ubiegłorocznego rekordu.

...a może to też Cię zainteresuje:

AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY