OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Inter Cars Seria 4×4 sezon 2010 wystartowała – relacja

I edycja Tarnów-Borzęcin 15-16 maja
Zgodnie z zapowiedzią Inter Cars Seria 4×4 na stałe zagościła w kalendarzu imprez offroad-owych w Małopolsce. Tym razem organizatorzy „Stowarzyszenie Grupa 4×4” zaprosili miłośników rajdów terenowych do Borzęcina pod Tarnowem, gdzie przygotowali dla nich teren wśród zieleni, grząskich torfowisk i błotnistych szlaków.
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników, trasy były odpowiednio długie, o zróżnicowanej specyfice terenu i różnym stopniu trudności. W sobotę pod bramą Motointegrator Inter Cars stanęły 52 załogi w tym auta klasy: Sport , Super Sport , Extrem , Ciężarówki , Motocykle , Quady . Tradycyjnie pojawiły się załogi z krajowej czołówki, które w swych profesjonalnie przygotowanych samochodach wystartowały w klasie oznaczonej jako Sport Profi.

Uwagę jak zwykle przyciągały potężne, ryczące ciężarówki, dla których grząskie torfowiska okazały się nie lada wyzwaniem. Już pierwszy sobotni etap pokazał, że nawet najlepiej przygotowane maszyny mogą okazać się zawodne i przynieść rozczarowanie ekipie. Niedzielny poranek przywitał wszystkich ulewnym deszczem, co jednak nie przeszkodziło w kontynuowaniu dalszej rywalizacji. W strugach deszczu i grząskich błotach miłośnicy offroadu brnęli do mety. Jedynie determinacja załogi i niezawodność maszyny pozwoliły dotrzeć do celu – udało się to 40 załogom.    

Około godziny 1600 w miasteczku rajdowym zlokalizowanym w Tarnowie, odbyła się dekoracja zwycięzców i wręczenie nagród, wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy. 
Organizatorzy zaprosili wszystkich na kolejną edycje Inter Cars Seria 4×4 , która odbędzie się 24-25 lipca w Bukownie koło Olkusza.
 
 
{gallery}intercars{/gallery}
 

Autor: M.Brdej Zdjęcia: K.Brdej...a może to też Cię zainteresuje:

Film z Breslau Rallye 2014

RaZoR Racing Team przygotował film z tegorocznego rajdu Breslau Rally 2014. Pokazujemy go Wam jako pierwsi. Miłego seansu. https://www.youtube.com/watch?v=cpmSYTT6b80

Czytaj dalej >>
AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY