OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

GUESS CONNECT TOUCH – nowy Smartwatch z Android Wear Bazylea 2017

W szwajcarskiej Bazylei na największych targach zegarkowych na świecie, amerykański dom mody zaprezentował kolejny, nowy smartwatch. Tym razem to ulepszona wersja poprzednika – GUESS CONNECT o nazwie TOUCH z Android Wear 2.0. Zegarki trafią na rynek jesienią tego roku.
W 2015 roku GUESS jako pierwsza marka na świecie w segmencie fashion zaprezentował analogowo-cyfrowy smartwatch. Nowa kolekcja została wyposażona w procesor Qualcomm Snapdragon Wear 2100, który pozwala na łączenie funkcjonalności z modnym designem wpisującym się w ramy amerykańskiego brandu. Jak sama nazwa wskazuje – GUESS CONNECT TOUCH posiada dotykowy ekran. Z poziomu zegarka można odbierać jak i odpisywać wiadomości tekstowe, e-maile, a także nawiązywać połączenia telefoniczne, a wszystko to bez konieczności synchronizacji ze smartphonem. Wystarczy połączyć smartwatch z dostępną siecią WIFI, aby swobodnie wykonać każdą z tych czynności. Za pomocą Google Play na zegarek można ściągnąć dowolną aplikację np. mapy, słownik, czy też UBERA, którego zamówimy bez sięgania po telefon. Aktywnym fit freakom GUESS CONNECT TOUCH zmierzy spalone kalorie, przebyte kilometry i czas kolejnych życiowych rekordów. Ciekawą i przydatną funkcją jest również możliwość ustawienia zabezpieczenia zegarka w postaci PIN’u. GUESS CONNECT TOUCH współpracuje z systemami operacyjnymi IOS oraz Android, a żywotność baterii przy regularnym użytkowaniu wynosi 24h.


Jak w każdym swoim projekcie, GUESS mocno postawił na sferę wizualną zegarków, tak aby wpisywały się w modowe ‘DNA’ marki. Dlatego też, położono nacisk na personalizację smartwatcha. Każdy posiada około 100 różnych wariacji kolorystycznych i designerkich tarcz, które swobodnie można zmieniać i ustawiać wedle uznania i stylu.
GUESS CONNECT TOUCH będzie dostępny jesienią tego roku w 16 wersjach kolorystycznych, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet o średnicy 41mm i 44mm oraz grubości zaledwie 11,85 mm.
Ceny zegarków nie są jeszcze znane.

...a może to też Cię zainteresuje: