OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Dąbrowski i Czachor, pierwsi w mistrzostwach Polski i CEZ.

_MG_8650

Marek Dąbrowski i Jacek Czachor zakończyli Baja Poland 2013 na najwyższym stopniu podium w klasyfikacji mistrzostw Polski i Strefy Europy Centralnej CEZ oraz na drugim w cyklu Pucharu Świata.

Ten dzień zdecydowanie należał do załogi Dąbrowski/Czachor, która zrealizowała swoje strategiczne plany z wczoraj z nawiązką.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że te zawody tak się potoczyły. Wysłuchanie Mazurka Dąbrowskiego, stojąc na podium w klasyfikacji mistrzostw CEZ, było czymś niesamowitym. Okazało się, że możemy być jeszcze wyżej niż planowaliśmy! – stwierdził Marek Dąbrowski. – Pojechaliśmy na tych zawodach bardzo płynne i odnotowujemy bardzo mało strat czasowych. Cieszę się, że Marek jeździ już tak dobrze – widać, że wiele wynosi z każdych zawodów i bardzo szybko się wdraża. Nie chcemy popadać w euforię, bo wiemy, że to nieprzewidywalny sport, czeka nas jeszcze sporo nauki, ale na razie wyniki są rewelacyjne. To także nasz pierwszy start w Pucharze Świata i zdobyliśmy od razu drugie miejsce! – dodał Jacek Czachor.

 

W cyklu mistrzostw CEZ za Markiem i Jackiem uplasował się Miroslav Zapletal z Maćkiem Martonem, tracąc do zwycięzców 14 sekund. Trzecią lokatę zajęła druga załoga ORLEN Team, czyli Adam Małysz i Rafał Marton, a ich strata do pierwszego miejsca wyniosła 2’30. Rajd w klasyfikacji Pucharu Świata zwyciężyła rosyjska załoga Zheludov/Rudnicki, za nią uplasował się ORLEN Team – Dąbrowski/Czachor – ze stratą 7’23. Podium uzupełniła ekipa Zapletal/Marton, z czasową różnicą od lidera 7’37.

_MG_8699

Źródło: Informacja prasowa

...a może to też Cię zainteresuje:

Okrągły budżet

Nowe auta 4×4 za 100 tysięcy  Wydawać by się mogło, że dysponując sześciocyfrową kwotą, można swobodnie przebierać wśród ofert aut

Czytaj dalej >>