OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Audi Q5 – Samochodem Roku w kat. SUV

Samochody terenowo-rekreacyjne produkowane przez niemiecki koncern z Ingolstadt zostały docenione przez czytelników magazynu "Off Road". Audi Q5 zdobyło tytuł "Samochodu Roku" w kategorii SUV, zaś model Q7 zajął trzecie miejsce w kategorii luksusowych SUV-ów.

Wyniki plebiscytu zostały zaprezentowane podczas gali w Monachium. Hans-Joachim Radde, szef marketingu Audi AG w Niemczech, przyjmując nagrodę powiedział: "Audi Q5 łączy dynamikę i sportowy charakter z ciekawym wykończeniem wnętrza. Może więc spełniać zarówno funkcje rekreacyjne jak i funkcje rodzinne. To jest właśnie to, czego szukają klienci w tym segmencie". Audi Q7 również zostało docenione przez czytelników, zajmując trzecie miejsce w kategorii luksusowych SUV-ów. "Sport, rekreacja i biznes – to jest to co łączy w sobie Audi Q7. Dodatkowo na jego wyposażeniu znajduje się silnik 3.0 TDI Clean Diesel, który spełnia surowe normy emisji spalin Euro VI, wchodzące w życie dopiero w 2014 roku" – powiedział Radde. W tym roku na 97 modeli w ośmiu kategoriach swój głos oddało 25 000 czytelników magazynu "Off Road". Plebiscyt przeprowadzany jest cyklicznie od 1982 roku.

 

źródło: Samar

...a może to też Cię zainteresuje:

Mercedes 3000/L701

Niemiecka ciężarówka Ciężarówka Mercedes 3000 powstała w 1934 roku i była produkowana do końca 1945. Przeszła wiele modernizacji. Między innymi,

Czytaj dalej >>
AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY