OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Classic Limited Edition 2016. Kolekcja scyzoryków zaprojektowanych przez fanów Victorinox

Szwajcarska marka Victorinox w maju wypuści na rynek nową serię limitowanych scyzoryków z kolekcji Classic. Znajdzie się w niej 10 noży w okładzinach stworzonych na podstawie projektów fanów marki. Są to wzory, które spotkały się z największym uznaniem w trakcie ogólnoświatowego głosowania w piątej edycji konkursu Classic Limited Edition Design 2016.

Spośród 1022 prac zgłoszonych do konkursu jury Victorinox wybrało 40 najbardziej oryginalnych, inspirowanych m.in. różnymi kulturami świata. W ogólnoświatowym głosowaniu, które odbyło się w listopadzie 2015 r. na stronie www.victorinox.com, fani marki wybrali 10 projektów. Nowe wzory okładek zostały wyprodukowane i trafią do dystrybucji już w maju jako limitowana kolekcja kompaktowych scyzoryków Classic.

Każdy z 10 finałowych projektów charakteryzuje się oryginalnością i pomysłowością. Scyzoryki z kolekcji Classic Limited Edition 2016, oprócz ciekawego designu, posiadają również funkcjonalne narzędzia, przydatne zarówno w pracy, jak i w czasie urlopu – ostrze, pilniczek do paznokci, nożyczki, pęsetę oraz wykałaczkę. Dzięki specjalnemu kółeczku scyzoryk z nowej kolekcji sprawdzi się również jako praktyczny dodatek do kluczy czy torby.

10 unikalnych grafik umieszczonych na okładzinach sprawia, że scyzoryki z limitowanej edycji Classic mają szansę wpisać się w potrzeby i gusta użytkowników i kolekcjonerów z całego świata.

Funkcje:
1. ostrze
2. pilniczek do paznokci ze:
3. – śrubokrętem płaskim
4. nożyczki
5. kółeczko do kluczy
6. pęseta
7. wykałaczka

[dg ids=”24036″]

...a może to też Cię zainteresuje:

AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY