OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

TomTom udoskonala Mercedes me

TomTom (TOM2) ogłosił, że usługi nawigacyjne firmy są już dostępne w nowej aplikacji Mercedes me, wprowadzonej niedawno przez koncern Daimler.

Aplikacja Mercedes me oferuje szereg usług „Mercedes connect me”, w tym zdalną kontrolę statusu pojazdu i sterowanie jego funkcjami. Przekazuje również najświeższe informacje
o opóźnieniach związanych ze wzmożonym ruchem drogowym i przewidywanym czasem dotarcia do celu, dostarczane dzięki technologii prowadzenia TomTom.

„Jesteśmy dumni ze wzmocnienia naszych relacji z Daimlerem” – mówi Jan-Maarten de Vries, Wiceprezes Działu Marketingu Produktu w TomTom Automotive. „Wierzymy, że nasze światowej klasy mapy oraz oprogramowanie i usługi nawigacyjne sprawią, że TomTom stanie się kluczowym partnerem dla wiodących koncernów motoryzacyjnych. Rozumiemy, że producenci samochodów chcą rozszerzać doświadczenia użytkowników poza te związane bezpośrednio z pojazdami i wbudowanymi systemami car audio. Popieramy ten zamysł, oferując komponenty do rozwoju portali i aplikacji nawigacyjnych przeznaczonych na smartfony”.

Aplikacja Mercedes me jest dostępna do pobrania za darmo z iTunes i Google Play. Onlinowe prowadzenie jest dostępne tylko dla konsumentów, których samochód ma uruchomione usługi „Mercedes connect me” i „Live Traffic Information”.

...a może to też Cię zainteresuje:

WESOŁYCH ŚWIĄT

Z okazji Świąt życzymy dużo zdrowia, spokoju, braku trosk oraz realizacji wszystkich życiowych i zawodowych celów. Mamy nadzieję, że lektura

Czytaj dalej >>