OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

SEAT ogłasza ceny swojego pierwszego SUVa. SEAT Ateca.

SEAT Ateca wkracza na rynek z mocną ofertą cenową. Klienci, mający do wyboru aż 10 wersji silnikowych i najszerszą gamę wyposażenia opcjonalnego na rynku, będą mogli wybrać swoje auto już od 77 100 PLN!

SEAT Ateca szturmem wchodzi na polski rynek. Hiszpański producent ogłasza właśnie ceny pierwszego SUVa, który oferuje użytkownikom wszystkie rozwiązania technologiczne, jakie znaleźć można w segmencie. Ceny wersji REFERENCE, z silnikiem 1.0 TSI Start & Stop Ecomotive 115 KM i manualną skrzynią biegów rozpoczynają się już od 77 100 PLN!

Co więcej, kierowcy preferujący silniki wysokoprężne będą mogli wybierać swoje auto w cenie już od 85 500 PLN, co czyni SEAT-a Ateca najbardziej dostępnym cenowo dieslem na rynku. Bardziej rozbudowane wersje dostępne będą od 90 400 PLN (STYLE) i 106 800 PLN (XCELLENCE). Wersja XCELLENCE debiutuje razem z modelem Ateca – to pierwszy w historii SEAT-a tak bogaty wariant wyposażenia.

Przełomowy dla marki pierwszy SUV może pochwalić się również największą ilością wersji silnikowych w segmencie – w ofercie znajdzie się 5 jednostek benzynowych i 5 wysokoprężnych. Wersja 1.0 generuje 115 KM, najmocniejsza zaś – turbodoładowany diesel 2.0 z automatyczną 7 biegową skrzynią biegów DSG – aż 190 KM.

SEAT udostępni również największą ilość wersji silnikowych dla kierowców pragnących połączyć skrzynię DSG z napędem na cztery koła 4Drive. Klienci będą mogli nabyć SEAT-a Ateca ze skrzynią DSG i napędem 4Drive już od 113 000 PLN, co stanowi najbardziej dostępne cenowo rozwiązanie na rynku.

SEAT Ateca to przełomowy model w historii marki i silne wejście SEAT-a w kategorię SUVów. Ilość konfiguracji, jaką proponujemy, sprawia, że polski Klient otrzyma jeden z najbardziej atrakcyjnych i najlepiej wyposażonych SUVów na rynku. Nowy SEAT może poszczycić się najszerszą na rynku gamą wyposażenia opcjonalnego, co czyni z niego auto kompletne, a jednocześnie dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie – mówi Jakub Góralczyk, Kierownik ds. PR SEAT.

Atrakcyjność SEAT-a Ateca tkwi nie tylko w mocy silników, ale również nowoczesnej technologii, która sprawia, że codzienna jazda staje się jeszcze przyjemniejsza. SEAT Ateca oferuje serię udogodnień, takich jak m.in. elektrycznie i bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika z systemem KESSY, funkcję Driving Experience pozwalającą na dopasowanie zachowania auta do stylu jazdy czy system monitorowania martwego pola z funkcją wspomagania wyjazdu z miejsca parkingowego. Dostępne będą również systemy asystenta parkowania czy pasa ruchu. Ponadto SEAT Ateca jako jedyny SUV w segmencie oferuje światła typu Full LED już w wersji STYLE.

Także lista wyposażenia opcjonalnego jest bardzo szeroka i obejmuje m.in. system kontroli odstępu Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania, system rozpoznawania zmęczenia, tempomat, siedem poduszek powietrznych, rozbudowany system multimedialny czy system kamer 360°, który ułatwia parkowanie dzięki uzyskaniu obrazu auta nie tylko z boku, ale także z góry.

SEAT Ateca to idealne połączenie dynamiki, designu i najnowszej technologii, w atrakcyjnej cenie, które sprawi, że każda jazda stanie się niezwykłym przeżyciem i dostarczy kierowcom jeszcze więcej radości.

...a może to też Cię zainteresuje: