OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Rumiankowe Drzwi – Jedziemy dla Julki

dla-julki-www

Dnia 10 maja 2014 r. zapraszamy wszystkich miłośników off roadu na Charytatywną Imprezę 4×4 „Jedziemy dla Julki”. Impreza ma charakter integracyjny z nutką rywalizacji, a cały dochód za pośrednictwem Komitetu Organizacyjnego „Rumiankowe Drzwi” zostanie przekazany na leczenie Julki Gajzler. Julka od sierpnia 2012 r. poddawana jest intensywnemu leczeniu w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie na Oddziale Onkologii Dziecięcej. Dotychczas przeszła wiele zabiegów chemioterapii i radioterapii. Oczekuje na trudny zabieg przeszczepu szpiku. Organizując w najbliższym czasie cykl imprez na rzecz Julki, chcemy pokazać jej, że w trudnym momencie nie jest sama.

 

Zlot podzielony będzie na dwie klasy TURYSTYCZNA i ADVENTURE. Nastawiamy się na rekreację i zabawę z elementami przeprawowymi, sportowymi i krajoznawczymi. Każdy uczestnik otrzymuje: naklejki i gadżety pamiątkowe, certyfikat uczestnictwa, darmowy posiłek, gorące i zimne napoje oraz możliwość wygrania cennych nagród.

Miejsce: Tupadły gm. Wielgie woj. kujawsko-pomorskie

Współrzędne GPS: E: 190 18 ’ N: 520 44 ’

 

Osoby chętne do wzięcia udziału w Charytatywnej Imprezie 4×4 „Jedziemy dla Julki” znajdą informację na stronie www.dalekoodszosy.com.pl w zakładce Integracja 4×4 Jedziemy dla Julki lub pod numerami telefonów:

Dagmara – 502 120 738

Zbyszek – 502 77 95 98

Wojtek – 503 178 097

e-mail: daleko@dalekoodszosy.com.pl

...a może to też Cię zainteresuje:

Czeski błąd.

Nasi uważni czytelnicy zapewne zauważyli, że redakcyjny chochlik podmienił zdjęcia w artykule o Skodzie Karoq. Miał on o tyle łatwiej,

Czytaj dalej >>