OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Rekordowa sprzedaż globalna Ssangyong Motor

10.574 samochody w lutym 2016 roku

▪ Drugi miesiąc z rzędu SsangYong sprzedał ponad 10 tys. samochodów; wzrost o 8,7%
▪ Dalszy silny wzrost sprzedaży Tivoli i ulepszenie oferty SUV-ów przyczyniają się do wzrostu sprzedaży
▪ Oczekiwany dalszy wzrost sprzedaży dzięki nowemu XLV

SsangYong Motor informuje, że w lutym 2016 roku firma sprzedała łącznie 10.574 samochody: 6.982 na rynku krajowym i 3.592 w eksporcie.

Sprzedaż globalna SsangYonga wzrosła o ponad 8% w porównaniu do lutego ub.r. zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych. Do dobrego wyniku przyczyniły się także doskonałe wyniki sprzedaży Tivoli wsparte aktywną strategią, m.in. ulepszaniem oferty wszystkich oferowanych SUV-ów.

W porównaniu do zeszłego roku zanotowano wzrost sprzedaży 6,3% na rynku krajowym.
Zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym aktywne strategie marketingowe podkreślające doskonałą jakość oferowanych produktów marki SsangYong, spotkały się z pozytywnym przyjęciem klientów.

Odnotowano także wzrost eksportu – o 13,9% w porównaniu do roku ubiegłego, dzięki wzrostowi sprzedaży w Europie o ponad 40%, w czym znaczący udział miał model Tivoli.

Jednocześnie podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie SsangYong zaprezentował nowy model XLV, zaś jego premiera w Korei odbędzie się w Seulu w dn. 8 marca.

[dg ids=”23830″]

...a może to też Cię zainteresuje:

Kambodża

MUTT-ing in Cambodia Pierwsze promienie słońca wstającego leniwie nad prastarym Imperium Khmerskim odkrywają dla nas wieże Ankgor Wat i odbijają

Czytaj dalej >>