OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Regulamin serwisu

Redakcja off-road.pl dokłada starań, aby korzystanie z serwisu było intuicyjnie proste i wygodne. Spodziewamy się jednak, że możesz mieć do nas kilka pytań. Poniżej znajdziesz regulamin, który może być dla Ciebie przydatny i odpowiedzią na nasuwające się pytania. Jeżeli nie znajdziesz w nich poszukiwanych odpowiedzi, skorzystaj z kontaktu z nami aby zadać pytanie.

Warunki użytkowania

Korzystając z serwisu off-road.pl wyrażasz tym samym akceptację postanowień zawartych na tej stronie. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy o przerwanie korzystania z off-road.pl.

Zawartość off-road.pl nie może być wykorzystywana w żaden sposób, który naruszałby prawa innych osób lub miałby na celu rozpowszechnianie fałszywych, obraźliwych, gorszących, deprawujących lub zakazanych treści, zniesławianie kogokolwiek, zachęcanie do nietolerancji, nienawiści, agresji lub zachowań niezgodnych z prawem.

Redakcja off-road.pl w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne skutki, straty bądź uszkodzenia wynikające z decyzji lub działań podejmowanych w oparciu o informacje zawarte w serwisie off-road.pl albo wynikające z innego użycia serwisu off-road.pl.

Redakcja off-road.pl może dokonywać zmian w zawartych tu postanowieniach, których zmieniona treść będzie publikowana na stronach pomocy serwisu off-road.pl.

Prawo autorskie i prawo prasowe

Zawartość serwisu off-road.pl, obejmująca tekst, obrazy i materiały multimedialne, jak również nazwy i znaki graficzne off-road.pl oraz innych podmiotów są chronione prawami autorskimi oraz innymi przepisami prawnymi.

Pisemna zgoda redakcji off-road.pl jest niezbędna aby w celach innych niż osobiste i niekomercyjne kopiować, zmieniać lub adaptować zawartość off-road.pl, tworzyć dzieła pochodne w oparciu o zawartość off-road.pl bądź w jakikolwiek sposób w całości albo w części transmitować lub rozpowszechniać oryginalną lub zmienioną zawartość off-road.pl, przy zachowaniu przepisów prawa autorskiego i prawa prasowego.

Część zawartości serwisu off-road.pl może być chroniona prawami autorskimi innych osób i podmiotów.

Wysyłając za pomocą formularza swoje opinie w formie tekstu wyrażasz tym samym zgodę dla redakcji off-road.pl na nieodpłatną publikację i dalsze wykorzystanie tego tekstu w formie oryginalnej lub zmienionej bez podawania autora.

Redakcja off-road.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zgodnych z prawem reklam i ogłoszeń.

...a może to też Cię zainteresuje:

Highlander nadjeżdza

Toyota rozszerzy w przyszłym roku ofertę dostępnych w Polsce SUV-ów. Po niedawnej premierze crossovera Yaris Cross przyszła kolej na coś

Czytaj dalej >>