OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

RAKIETA! Przegląd Amatorskich Produkcji Promujących Turystykę Off-road

Informujemy Was o kolejnej imprezie pod patronatem naszego pisma. RAKIETA!, czyli Przegląd Amatorskich Produkcji Promujących Turystykę Off-road to wydarzenie, które będzie miało miejsce 16 lutego 2013 roku w Klubie Boston na ul. Lelewela w Częstochowie, a organizowane jest przez KTM Bezdroża.

Przegląd filmów odbędzie się na specjalnie przygotowanej sali projekcyjnej, w prawdziwych kinowych fotelach. Startujące produkcje podzielone zostały na dwie kategorie:

  • Kraj
  • Zagranica

Są to filmy amatorskie – od nakręconych komórką, czy smartfonem, po bardziej zaawansowany sprzęt.
Podczas imprezy uczestnicy będą bawić się przy muzyce elektronicznej inspirowanej naszą muzyką ludową, Bałkanami i wschodem Europy. W lokalu, na dwóch salach dostępne będą (oprócz sali kinowej) 4 panele LCD – aby nie przepuścić żadnej projekcji.
Dodatkowo będzie można posmakować specjałów kuchni, bałkańskiej, polskiej i ukraińskiej.
Spośród przeglądniętych filmów zostaną wybrane najlepsze trzy produkcje w dwóch kategoriach. Na zwycięzców czekają oczywiście nagrody.
Warunki zgłaszania filmów dostępne drogą elektroniczną. Zainteresowanych zgłaszaniem filmów na przegląd prosimy o kontakt: ktm@bezdroża.czest.pl. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie na stronie: www.rakieta.czest.pl.

...a może to też Cię zainteresuje:

Toyota Tundra Red Dragon

Czerwony smok Produkowana od 1999 roku w koncernie Toyoty Tundra niezmiennie poraża rozmiarami, nie pozwalając przejść obok siebie obojętnie. Co

Czytaj dalej >>