OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Przeprawowy Puchar Jeepa 24h/Jeepomaniac Trophy 2013

W drugiej połowie kwietnia w Lubikowie będzie miała miejsce impreza pod nazwą Przeprawowy Puchar Jeepa 24h/ Jeepomaniac Trophy. Jest to już V edycja Pucharu Jeepa. O tym co się wydarzy podczas imprezy oraz o jej szczegółach pisze Komandor Rajdu – Andrzej Momot.
Witam
serdecznie zapraszam na rajd terenowy : Przeprawowy Puchar Jeepa 24h/Jeepomaniac Trophy (bez względu na markę pojazdu)
– zaplanowany na 20.04.2013 LUBIKOWO
Jest to już V edycja Pucharu Jeepa rajdu terenowego 4×4. Ponownie będziemy walczyć w bagnistych terenach rejonu jeziora Lubikowskiego .Miejce zmagań : Lubikowo ok. 70 km od Poznania po trasie na GorzówTeren : wymagający, a ponieważ będzie to już wiosna i ciepło przygotowane przeszkody będą naprawdę bagniste i roztopowe, oczywiście przeszkody adekwatne do klas startujących zawodników .
Extrem : z racji pogody cieplejszej przeszkody wręcz w dużej części w ciągu bagien i bez litości, podjazdy, skarpy, rozlewiska, podmokłe brzegi i łąki – Extrem jak zwykle z podziałem na klasę widy elektryczne i wyciągarki mechaniczne
Wyczyn : mocno bagniście i trudno technicznie , ostre podjazdy , skarpy, bagno.
Turyści : dużo przeszkód technicznych ale tak żeby nie skasować auta i każdą przeszkodę można spokojnie objechać . Ponieważ dojazdówki do przeszkód są takie same dla każdej z klas i przeszkody poszczególnych klas startowych stosunkowo blisko siebie uczestnicy klasy turystyk mogą również bez parcia na wynik jechać sobie po trasie i podziwiać zmagania i topienie aut klas mocniejszych robiąc fotki , choć i ich przeszkody będą wymagające jeżeli będą mieli ochotę w nie wjechać.
Quady : osobna klasa lecąca po trasie , dojazdówki po trasie jednak osobne przeszkody tak żeby zawodnicy z quadów nie musieli walczyć na tych samych przeszkodach co auta .
Formuła imprezy to 24 h . Czyli start w sobotę 20.04.2013 o 09.00 rano i meta o 09.00 w niedziele 21.04.2013
Dużo terenu dziwiczego . Przeszkody wyłącznie na terenach prywatnych .
Istnieje ograniczona liczba miejsc .
Opieka medyczna : karetki Rescute off road team
Komandor rajdu : Andrzej Momot „and”
Szczegóły : www.jeepomaniac.org
tel. 0694 624 370
Organizator : Jeepomaniac/Elephant/Venture Team Andrzej Momot
Dla przypomnienia Puchar Jeepa jest imprezą skierowaną dla pojazdów BEZ WZGLĘDU NA MARKĘ .
Impreza leci w klasyfikacji Ligii Jeepomaniaca .
Baza rajdu : Folwark Amalia k/Lubikowa . Tutaj w sobotę będzie wydawany posiłek . Tutaj również istnieje możliwość skorzystania dla chętnych z noclegów (http://www.folwarkamalia.pl/) .
Rejestracja załóg przed startem od wieczora 21.00 19.04.2013 do 08.00 rano 20.04.2013
Start 09.00 sobota 20.04.2013 wymagane wcześniejsze zgłoszenie załogi z podanie klasy startowej oraz nazwiska kierowcy wraz z nr telefonu. potwierdzenie uczestnictwa w odpowiedzi na zgłoszenie załogi przesyła komandor rajdu.
Zawodnicy posiadające nie wykorzystane wjazdówki z wygranych imprez z roku 2011/2012 proszeni są o ich wykorzystanie
Serdecznie zapraszam .
Andrzej Momot- Komandor Rajdu

...a może to też Cię zainteresuje: