OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Premiera SnowRunnera

Cenega, partner dystrybucyjny firmy Focus Home Interactive w Polsce informuje, że 28 kwietnia – do sprzedaży trafiła gra SnowRunner. Symulator jest dostępny na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz komputery osobiste w polskiej (napisy) wersji językowej. Za lokalizację odpowiada globalny wydawca gry.

Snowrunner ma zapewnić off-roadowe emocje dzięki niezwykle realistycznej symulacji zjawisk fizycznych obecnych podczas pokonywania przeszkód śnieżnych, lodowych, błotnych, kamienistych czy piaszczystych. Można się z nimi zmierzyć za kierownicą potężnych pojazdów – dostępnych jest 40 pojazdów marek takich jak Ford, Chevrolet oraz Freightliner.

Do pokonania jest nie tylko błoto, gwałtowne deszcze, śnieg i pokryte lodem jeziora, ale trzeba jeszcze wykonać niebezpieczne kontrakty i misje. Swoją flotę można poszerzać i rozwijać za pomocą licznych aktualizacji i akcesoriów, takich jak snorkel lub łańcuchy na koła.

Gra może być w trybie solo lub w kooperacyjnym dla 4 graczy!

...a może to też Cię zainteresuje:

Od 1999 do 2019

Dwudziestolecie w technice Dwadzieścia lat w technice i technologii motoryzacyjnej to wystarczająco długi czas, by zauważyć pewne trendy i ich

Czytaj dalej >>