OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Pokazały klasę. II Off-Roadowy Dzień Kobiet 2013

Już po raz drugi, po kilku miesiącach przygotowań, dzięki współpracy z Urzędem Miejskim i MOSiR w Czeladzi klub Silesia Park 4×4 zorganizował w dniu 9 marca II edycję tzw. babskiego rajdu.

W tym roku przygotowaliśmy dla uczestniczek ponad 30 km trasy, ułożonej w sposób „przejezdny”. Na trasie zlokalizowaliśmy 8 pieczątek kontrolnych oraz 8 konkurencji, które wymagały od pań sprawności i pomysłowości. Ze względu na skład osobowy zespołów, podzieliliśmy uczestniczki/uczestników na ekipy typowo kobiece oraz mieszane. Tradycyjnie była też Loża Szyderców – to panowie przebrani w damskie stroje, którzy w razie kłopotów, pomagali uczestniczkom na trasie. Na zawodników czekała próba szybkościowa, test Stewarda, zemsta stolarza, profesjonalnie przygotowana strzelnica ASG, rzut stanikiem, spacer z piłeczką (po kolana w błocie), alkogogle oraz bardzo widowiskowa trzęsidupka.

Z powyższych konkurencji panie wyszły zwycięską ręką, uzyskując niejednokrotnie lepsze wyniki niż ich przebrane w damskie fatałaszki drugie, męskie połowy.

Również medialność imprezy przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Były wozy satelitarne, stacje telewizyjne, radiowe, dzienniki oraz magazyny branżowe.

Zabawy było co nie miara i wraz z nastaniem wieczoru ogłosiliśmy oficjalne wyniki imprezy. Było jak zawsze doskonale. Wspaniała zabawa, muzyka, catering, mnóstwo atrakcji, niesamowici ludzie oraz doskonały teren do takiej zabawy. Nagrody były przednie, a odbierający je zwycięzcy zadowoleni. W ramach ogólnego plebiscytu wyłoniliśmy także zwycięzcę w kategorii Najlepiej przebrany facet, a wielkim wygranym został Sebastian Gazda.

I to wszystko dzięki Wam – drogie Panie oraz wszystkim tym osobom, które poświęciły czas przy realizacji tej imprezy.
W przyszłym roku planujemy zorganizowanie jeszcze bardziej zakręconej edycji, więc wszystkie panie, które w terenie czują się jak ryby w wodzie, godnie ugościmy.

Wyniki:

KLASA KOBIECA:
1. Magdalena Głogowska/Agnieszka Krasnowska
2. Beata Procner/Karolina Procner
3. Inez Kaszuba/Ewa Dębiec

KLASA MIESZANA:
1. Anna Kosiba/Paweł Kosiba
2. Dagmara Kowalczyk/Roman Popławski
3. Agata Kępa/Robert Kępa

Autor: Ireneusz Witek, Zdjęcia: organizator

...a może to też Cię zainteresuje:

Kask OMP Star – mocna sztuka

Kask OMP Star został przeznaczony dla zawodników startujących głównie w amatorskich imprezach off-roadowych. Produkt uzyskał homologację ECE 22.05. Obudowa kasku

Czytaj dalej >>
Dodge M 37

Koreanka Zakończenie działań wojennych na wszystkich frontach II wojny światowej doprowadziło do zatrzymania potężnej produkcji uzbrojenia armii. Mocno zastanawiano się,

Czytaj dalej >>