OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Podwójne pudło dla RMF Caroline Team na Baja Gothica 2010.

Drugi występ w tym sezonie – drugi raz na pudle. Załogi RMF Caroline Team wywalczyły dwa miejsca na podium w Baja Gothica 2010. Aleksander Fazi Szandrowski i Przemysław Niemyjski uplasowali się na 2. pozycji a duet Rafał Płuciennik/Maurycy Wolny zdobył 3. miejsce. Niesamowitych emocji dostarczył aktorski duet, startujący w barwach RMF Caroline Team, Ania Dereszowska/Daria Widawska, które podczas niedzielnej rywalizacji zajęły 8. lokatę.

W drugim dniu walki na pętlach Baja Gothica, pech nadal prześladował zawodników. W aucie Faziego pękł wąż doprowadzający wodę do chłodnicy. Jednak szybka i sprawna naprawa na trasie uchroniła załogę przed przegrzaniem auta i umożliwiła kontynuowanie rajdu. „Jechało nam się dziś bardzo dobrze. Chcieliśmy przede wszystkim utrzymać dobra 2. pozycję. Bardzo lubię jeździć szybko. Taka formuła rajdu bardzo mi odpowiada” – powiedział na mecie wyraźnie zadowolony Aleksander Fazi Szandrowski, zdobywca 2. miejsca na podium w swojej klasie.

Rafał Płuciennik, podobnie jak wczoraj urwał koło. Zdążył jednak wykonać kilka pętli w bardzo dobrym czasie, co pozwoliło na awans w klasie CXC-A. „Kolejne awaria na trasie. Drugie w ciągu dwóch dni urwane koło. Musimy teraz działać by auto było sprawne na kolejny rajd. Cieszy mnie postawa dziewczyn. To co dziś pokazały to było coś niesamowitego. Są po prostu fantastyczne” – chwalił aktorski duet twórca RMF Caroline Team.

 

 „To był mój off-roadowy debiut. Wiem już, że jeśli będę miała kolejną możliwość takiej rywalizacji, na pewno wezmę w niej udział. Atmosfera w Teamie i na trasie była rewelacyjna” – powiedziała z uśmiechem na twarzy Ania Dereszowska. „Jechało nam się cudownie. W połowie się zmieniłyśmy. Taka jazda daje olbrzymia frajdę. Widziałam to także po Ani. Ona dziś połknęła off-roadowego bakcyla” – dodała na mecie rozpromieniona Daria Widawska.

{gallery}bajagothic2{/gallery}

                           
Jasiek Nałęcz – RMF Caroline Team

...a może to też Cię zainteresuje:

Jeep Wrangler

Na 40 calach Odbywające się w Las Vegas tunerskie targi SEMA co roku nasuwają pytanie – dlaczego mieszkańcy naszej części

Czytaj dalej >>