OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Nowy Jeep Wrangler w Europie

Modele Jeep Wrangler oraz Wrangler Unlimited oferują teraz nowy, bardziej ergonomiczny wystrój wnętrza i materiały wysokiej jakości. Oba modele będą dostępne w Europie już w tym miesiącu. Marka Jeep stale doskonali formułę sukcesu Wranglera i Wranglera Unlimited. Atrakcyjności wyglądu dodaje obecnie nowy hard-top w kolorze nadwozia, dostępny dla popularnej wśród nabywców wersji Sahara.

„Kultowy Jeep Wrangler ma się coraz lepiej – mówi Mike Manley, szef i CEO marki Jeep w Chrysler Group LLC. „Zachowując swą niezrównaną i legendarną dzielność off-roadową, Wrangler MY 2011 pochwalić się może nowym, bardziej komfortowym i funkcjonalnym wnętrzem. Dla wersji Sahara mamy teraz nowy hard-top w kolorze nadwozia, adresowany do klientów pragnących jeździć Wranglerem o nieco bardziej ekskluzywnym wyglądzie.”

Oferowany w trzech odmianach modelowych (Sport, Sahara i Rubicon) Jeep Wrangler i Wrangler Unlimited reprezentuje najlepszą w swej klasie sprawność terenową. Za sprawą sztywnych mostów napędowych, zdejmowanych drzwi bocznych, wystających zawiasów, składanej szyby czołowej oraz innowacyjnych dachów typu soft- i hard-top oba te pojazdy tchną tradycyjnymi wartościami marki, na które składają się: poczucie nieograniczonej wolności, przygody i mistrzostwa oraz autentyczność pochodzenia.

Mieszczący pięć dorosłych osób Jeep Wrangler Unlimited jest obecnie jedynym na rynku czterodrzwiowym pojazdem typu wielofukcyjny kabriolet.

{gallery}jeepw2011{/gallery}
 
Źródło: Jeep

...a może to też Cię zainteresuje:

BMW L. Pkw 325

W służbie Wehrmachtu BMW L. Pkw 325 to lekki pojazd osobowy zaprojektowany przez wojsko i wyprodukowany specjalnie dla Wehrmachtu. Po

Czytaj dalej >>
AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY