OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

11. edycja Croatia Trophy bez Polaków

Nasi zawodnicy – Magdalena Duhanik i Marcin Łukaszewski po ponad godzinnym szukaniu zaznaczonej w roadbooku trasy zrezygnowali z dalszego uczestnictwa w imprezie. We wcześniejszej części rajdu podobne sytuacje także miały miejsce.


„Ten rajd był dla nas legendą, którą bardzo chcieliśmy poznać i jest nam niezwykle przykro, że skończyliśmy w ten sposób. Stwierdziliśmy, że nie mamy satysfakcji z błądzenia po lesie i kontynuowanie rywalizacji nie ma większego sensu chociażby dlatego, że nasz samochód czeka jeszcze kilka poważnych imprez i warto go oszczędzać.  Nie mamy żadnego żalu do organizatora, po prostu okazało się, że ta impreza nie jest dla nas. Zdecydowanie wolimy konkurencję sportową, gdzie o wyniku decydują umiejętności zawodników, a nie przypadek. Dziękujemy serdecznie za kibicowanie i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych zmagań – podsumowała Magdalena Duhanik”.

Załoga następnym razem będzie rywalizowała w I Rundzie COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL, która odbędzie się 20-21 maja w Nowej Dębie.

...a może to też Cię zainteresuje:

Ładoga Trophy

ScorpionTeam  Dla mnie oraz dla mojej rodziny i przyjaciół Ładoga Trophy to nie tylko legendarny rajd, ale czas, w którym

Czytaj dalej >>