OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Nissan Qashqai „Crossoverem Roku” brytyjskiego magazynu BusinessCar

BusinessCar – jedno z czołowych brytyjskich wydawnictw dla kierowców i operatorów parków samochodowych – nadało Nissanowi Qashqai tytuł „Crossovera Roku”.
Produkowany w Wielkiej Brytanii model – zajmujący piątą pozycję w rankingu najlepiej sprzedających się samochodów w tym kraju – zdobył ten tytuł mimo znacząco rosnącej konkurencji w segmencie crossoverów.

116940_22_30

Nagroda ta ma szczególną rangę, gdyż jury plebiscytu składa się z czytelników będących jednocześnie ekspertami w różnych sektorach branży flotowej.

Wybrali oni Nissana Qashqai ze względu na jego atrakcyjność pod względem wysokiej wartości odsprzedaży, niskich kosztów eksploatacji, funkcjonalności, niskiego zużycia paliwa oraz wysokiej jakości.

Ogłaszając wyniki plebiscytu, wydawca BusinessCar, Paul Barker, powiedział: „Model, który zapoczątkował coraz bardziej liczący się segment crossoverów, mimo rosnącej konkurencji nadal utrzymuje się w jego ścisłej czołówce”.

„Wciąż trwa jego dobra passa. Skala sukcesów, jakie odniósł w ciągu kilku ostatnich lat, jest naprawdę imponująca”.

Nagrodę przyznano w zaledwie kilka tygodni po tym, jak Qashqai wygrał plebiscyt magazynu What Car? na „Najlepszy mały SUV” – po raz trzeci z rzędu. What Car? uznał ten model także za najkorzystniejszy zakup („Best Buy”) w przedziale cenowym 15 000 – 25 000 GBP.

Barry Beeston, dyrektor ds. sprzedaży w Nissan Motor (GB) Ltd, powiedział: „Jesteśmy niezwykle zaszczyceni, że Qashqai – model, który okazał się wielkim przebojem wśród użytkowników samochodów służbowych i operatorów flot – został uhonorowany w ten wyjątkowy sposób”.

„Nagrody przyznawane przez autentycznych kierowców i operatorów mają szczególną rangę, ponieważ świadczą o tym, że decydenci, którzy włączyli Nissana Qashqai do swoich parków pojazdów, i osoby użytkujące te samochody na co dzień są z nich zadowolone”.

[dg ids=”23640,23641″]

...a może to też Cię zainteresuje:

AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY