OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Męskie gadżety dla zmotoryzowanych od firmy Victorinox

Poszukując świątecznego prezentu warto wziąć pod uwagę zainteresowania obdarowywanego. Jeśli szukamy prezentu dla miłośnika czterech kółek i częstych samochodowych podróży doskonale sprawdzą się praktyczne gadżety dla kierowców, które będą stanowić niezbędne wyposażenie każdego samochodu.

 

SAK_1_3713__Huntsman

Zawsze pod ręką

Scyzoryk jest w ścisłej czołówce gadżetów przydatnych w każdym samochodzie. Ten niewielki drobiazg posiada wiele różnych funkcjonalności, jak np. nożyczki, otwieracze, śrubokręty, korkociąg czy piła do drewna. Klasyczny Swiss Army Knife marki Victorinox już nie raz ratował z opresji pomysłowego MacGyvera. Nie ma wątpliwości co do tego, że przyda się również niejednemu Kowalskiemu na polskiej szosie. I choć posiadanie scyzoryka nie jest regulowane przepisami, to nigdy nie wiadomo, kiedy może okazać się pomocny.

Cena: 138 PLN

 

SAK_3_0224_SWISSTOOL SPIRITSkrzynka narzędziowa, która waży ćwierć kilograma

W momencie niespodziewanej awarii czy konieczności zmiany koła przyda się zestaw narzędzi. Funkcjonalny multitool jest nie tylko lekki, ale zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż skrzynka z narzędziami, a dodatkowo jest poręczny i ergonomiczny. Multitool marki Victorinox posiada 27 funkcji, w tym kombinerki, śrubokręt gwiazdkowy i płaski, przecinaki do drutu twardego i miękkiego, giętarkę do drutu, przyrząd do zdejmowania izolacji z kabli oraz piłę do drewna i metalu. Ale przede wszystkim SwissTool Spirit to dowód również na to, że narzędzia mogą być eleganckie i subtelne.

Cena: 530 PLN

Zestaw ratunkowy, mieszczący się w kieszeni

Scyzoryk RescueTool to owoc wieloletniej współpracy z zawodowymi ratownikami. Posiada 14 funkcji, w tym nóż do cięcia pasów, przyrząd do wybijania szyb i piłę do cięcia szyb klejonych. Ponadto każde narzędzie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby wygodnie mogły je obsługiwać zarówno osoby prawo-, jak i leworęczne. Przyda się, gdy konieczne okaże się stłuczenie szyby w aucie i udzielenie pierwszej pomocy uczestnikom wypadku drogowego. Sprawdzi się także w sytuacji, gdy trzeba będzie uwolnić ze środka wycieńczone zwierzę, które właściciel pomimo upału pozostawił w aucie. Rescue Tool to narzędzie, którego najlepiej nie być zmuszonym nigdy użyć. Jednak kiedy liczy się każda sekunda, wiedz, że zawsze możesz na nim polegać.

Możliwości scyzoryka Rescue Tool zostały zaprezentowane w akcji ratunkowej, w której nóż posłużył m.in. do przecięcia przedniej i bocznej szyby oraz pasów bezpieczeństwa przez ratownika i samego pasażera samochodu.

https://www.youtube.com/watch?v=zApUSw0xsRY

SAK_0_6223_L1504__S2Pomysłowe breloki do samochodowych kluczyków

Niewielkich rozmiarów scyzoryk z limitowanej edycji Classic może posłużyć z powodzeniem jako brelok do kluczy. Wybierając spośród 10 różnych modeli mamy szansę nadać kluczom samochodowym indywidualnego charakteru i sprawić, że będą się wyróżniać. Kompaktowy scyzoryk ma jednak nie tylko niebanalny design, jest również funkcjonalny i praktyczny. Jest wyposażony w m.in. ostrze, nożyczki i wykałaczkę. To idealny gadżet dla mężczyzn, którzy cenią estetykę i kreatywność również w swoim aucie. Co roku na rynek wypuszczana jest limitowana edycja scyzoryków Classic. Pomysłowe projekty okładek są zawsze tworzone przez fanów marki i wybierane w międzynarodowym głosowaniu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

[dg ids=”22969″]

...a może to też Cię zainteresuje:

AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY