OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Land Rover świętuje pierwszy rok produkcji modelu Evoque

Zanim z linii produkcyjnej w fabryce Halewood równo rok temu zjechał pierwszy Range Rover Evoque, klienci na całym świecie złożyli zamówienia na 18 000 egzemplarzy. Zainteresowanie Range Roverem Evoque trwa nieprzerwanie i w ciągu zaledwie dziewięciu miesięcy sprzedaży model znalazł 80 000 nabywców.Od momentu premiery Range Rover Evoque zdobywa uznanie zarówno wśród klientów, jak i specjalistów branży motoryzacyjnej. Ceniony jest nie tylko za wygląd i podobieństwo do modelu koncepcyjnego LRX, ale także za dynamiczne osiągi oraz przodujące w klasie możliwości jazdy w terenie. Do tej pory zdobył ponad 110 znaczących nagród na całym świecie, m.in. Samochód Roku brytyjskiego magazynu Top Gear i World Design Car of the Year.

„Range Rover Evoque cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce i na całym świecie. Jesteśmy dumni, że naszym inżynierom udało się skonstruować samochód, który od momentu prezentacji modelu koncepcyjnego LRX skupia na sobie uwagę klientów oraz ekspertów z branży” – powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.

Zaprojektowany, skonstruowany i produkowany w Wielkiej Brytanii Range Rover Evoque eksportowany jest do ponad 170 krajów.

Informacja: Land Rover

...a może to też Cię zainteresuje:

W pogoni za ciszą

Maroko Upojony południową Algierią i Nigrem powiedziałem kiedyś przy świadkach, że do Maroka nie mam już po co wracać, że

Czytaj dalej >>