OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Land Parts System parterem brytyjskiego Allmakes 4×4

Land Parts System został oficjalnym przedstawicielem brytyjskiej firmy Allmakes 4×4, jednego z największych na świecie dystrybutorów części do Land Rovera.

Land Parts System, działając jako niezależny importer części zamiennych do wszystkich typów aut marki Land Rover i Range Rover na rynku polskim, został oficjalnym przedstawicielem brytyjskiej firmy Allmakes 4×4, jednego z największych na świecie dystrybutorów części do Land Rovera. Dzięki podpisanej w styczniu umowie, polski rynek zyskał dostęp do bardzo atrakcyjnej oferty części eksploatacyjnych oraz sprawdzonych zamienników i akcesoriów do Land i Range Rovera.

Firma Land Parts System, polski dystrybutor części do Land Rovera i Range Rovera oraz dostawca części dla polskich zawodników ścigających się tymi samochodami, od kilku lat prowadzi działania mające na celu zdobywanie coraz większego udziału w rynku: dynamicznie rozbudowuje ofertę oraz sieć współpracujących z firmą dystrybutorów, serwisów i klientów indywidualnych. W tym celu oddał do dyspozycji nową filię w Warszawie.

„Różnymi kanałami staramy się docierać do naszych potencjalnych partnerów – mówi Tomek Staniszewski, wspólnik oddziału Land Parts System w Warszawie. „W tej chwili pozycja Land Rovera w Polsce bardzo się umacnia, chcemy, aby większa dostępność i większy wybór części spowodowały, że do grona właścicieli i pasjonatów land roverów i range roverów dołączą kolejne osoby. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, otworzyliśmy oddział w Warszawie, który jest obecnie znaczącym ośrodkiem dystrybucji części do land roverów i range roverów w Polsce”.
 
Land Parts System, biorąc pod uwagę rosnącą z roku na rok liczbę zarejestrowanych w Polsce aut Land i Range Rover, a także miłośników starszych modeli tej marki, postanowił intensywnie rozwijać sieć warsztatów samochodowych współpracujących z firmą. Chcąc zwiększyć dostępność swojego asortymentu, skierował szeroką ofertę zarówno do dużych, jak i niewielkich punktów serwisowych na terenie całego kraju.

Źródło: LandRover

...a może to też Cię zainteresuje:

Azerbejdżan
Azerbejdżan

Transformacja W tym państwie sporo się zmieniło. Pojawiły się zachodnie samochody. Polepszyły się drogi, a miasteczka wyglądają naprawdę schludnie. Policja

Czytaj dalej >>