OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

L200 Pickupem Roku 2010

Mitsubishi L200 zostało po raz kolejny wybrane „Czteronapędowym Pickupem Roku” przez czytelników branżowego magazynu „AUTO BILD allrad”. Ten popularny i odnoszący duże sukcesy pickup otrzymał nagrodę największego w Europie magazynu 4×4 już po raz jedenasty.
Trofeum zwycięzcy w klasie importerów zostało przekazane na ręce Horsta Schollmeyera, Dyrektora Mitsubishi Motors Deutschland GmbH ds. Sprzedaży i Serwisu Posprzedażnego, podczas konferencji prasowej w Lipsku zorganizowanej przez wydawnictwo Axel Springer.

Sprzedając się w Niemczech w liczbie około 55 000 sztuk, Mitsubishi L200 kształtuje wizerunek niemieckiego rynku pickupów już od 1993 roku, a tym samym staje się najczęściej kupowanym autem tego typu w historii.

Model L200 dostępny jest w trzech różnych konfiguracjach nadwozia – jako wersja single cab, 2-drzwiowa club cab z powiększoną kabiną oraz 4-drzwiowa double cab.

Kupując Mitsubishi L200 właściciele firm mogą odliczać 100% podatku VAT. Ceny L200 w Polsce zaczynają się obecnie od 56 959 zł netto.

Informacja: MMC Car Poland, fot. Mitsubishi

...a może to też Cię zainteresuje:

Nowa Mokka-e

Opel zaprezentował wygląd nowej Mokki. Na początek pojawia się wersja elektryczna Mokka-e, potem ma dołączyć spalinowa. Nowa Mokka oparta jest

Czytaj dalej >>
AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY