OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Kaczmarski po pierwszym odcinku przed Małyszem

W niedzielę zawodnicy mieli do przejechania ponad osiemset-kilometrową trasę z argentyńskiego Rosario do San Luis, z czego 180 km stanowiły szutry pierwszego Dakarowego odcinka specjalnego.

– Jestem zadowolony z pierwszego wyniku – mówi Martin Kaczmarski, kierowca Lotto Team, uczestnik programu „mistrz-uczeń”. – Dla mnie to idealna pozycja do kontrolowania sytuacji i atakowania wyższych miejsc, nikt też w następnych etapach nie będzie siedział mi na plecach. Pierwszy etap udało się przejechać szybkim tempem, zrobiłem pierwsze rozpoznanie do dalszej walki, nie mogę się już doczekać następnych odcinków – dodaje Kaczmarski.

W poniedziałek zawodnicy przejadą 798 kilometrów z San Luis do San Rafael. Znajdujący się na tej trasie ponad czterysta kilometrowy odcinek specjalny uchodzi za jeden z najszybszych, jednocześnie jeden z najbardziej zaskakujących podczas tegorocznego Dakaru. Zawodnicy zameldują się na mecie w okolicy godz. 20 polskiego czasu.

Źródło: Informacja prasowa

...a może to też Cię zainteresuje:

Auta terenowe lat 80.

Lata 80 XX wieku to okres wielu ważnych, niekiedy dramatycznych zmian na całym świecie. Protesty robotnicze w Polsce spowodowały lawinę,

Czytaj dalej >>
AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY