OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

II Rajd Drawski

drugi rajd drawski [800x600]

II Rajd Drawski odbędzie się w terminie 13-15.06.2014 r na poligonie drawskim i okolicach Drawska Pomorskiego. To już druga edycja imprezy, organizowana na poligonie i okolicach naszego Drawska Pomorskiego.

Nasz rajd gromadzi coraz większą rzeszę zainteresowanych z całej Polski, a także z Niemiec i Danii dzięki wspaniałemu i ciekawemu położeniu. Spotkanie ma charakter także rodzinnego pikniku, połączonego z jazdą w terenie (np. w klasie Turystyk), zarówno po specjalnie przygotowanym torze, atrakcjom dla rodzin, spotkaniu przy ognisku i dobrej muzyce na żywo. Lokalizacja naszego rajdu sprzyja wysokiej frekwencji dzięki różnorodności terenu.

Więcej informacji na: http://www.4x4drawsko.pl

Wspomnienie
I Rajd Drawski

I Rajd Drawski odbywał się w dniach 10 – 11 sierpnia 2013 r. Na terenie poligonu drawskiego rywalizowało blisko 40 załóg. Był to pierwszy tak profesjonalny rajd zorganizowany przez lokalnych pasjonatów off-radu, czyli Stowarzyszenie „4×4 Drawsko Pomorskie”.

Na terenie rampy kolejowej usytuowano miasteczko rajdowe – bazę rajdu. W sobotni poranek uczestnicy rajdu przejechali ulicami Drawska Pomorskiego w paradzie samochodów. Warto zaznaczyć, że gośćmi miasteczka rajdowego byli Adam Małysz, Rafał Marton, Marek Dąbrowski i Jacek Czachor. Wybitni sportowcy odwiedzili miasteczko rajdowe i uczestniczyli w paradzie samochodów. W sobotę po godz. 11:00 wszystkie załogi były już na trasie rajdu. Do przejechania było prawie 200 km. Na trasie na uczestników czekały liczne niespodzianki, przeprawy i oczywiście ogromne kałuże. Uczestnicy musieli zbierać pieczątki, które usytuowane były często w nietypowych miejscach, tak aby trzeba było pomyśleć jak dostać się do wyznaczonego punktu. Wielu zawodników poradziło sobie doskonale i zebrało po kilkadziesiąt pieczątek. Rajd zakończył się w niedzielę koncertem złocienieckiego zespołu Falkenblues oraz rozdaniem nagród. Warto zaznaczyć, że rajd jest wspierany przez władze Gminy Drawsko Pomorskie, instytucje, a także licznych sponsorów, bez których nie udałoby się zorganizować tej imprezy.

...a może to też Cię zainteresuje:

Barbour Legend Wax Jacket
Gadżety

1. Kurtka Barbour Legend Wax Jacket Barbour to brytyjska firma założona pod koniec XIX wieku. Przez lata marka zasłynęła na

Czytaj dalej >>
Ford Bronco
Nowe życie Rangera

Ford Bronco RANGER XLT  Ford Bronco pierwszej lub drugiej generacji to wdzięczna baza do modyfikacji i renowacji. Dla przyszłego właściciela

Czytaj dalej >>